Philips RC9800i - domowa rozrywka pod pełną kontrolą

Philips zaprezentował nowy, uniwersalny sterownik bezprzewodowy wyposażony w moduł WiFi i dużych rozmiarów ekran LCD.

RC9800i pozwala na łatwe zarządzenie treściami multimedialnymi zapisanymi w komputerze lub w Internecie oraz urządzeniami domowej rozrywki. Wystarczy kilka dotknięć reagującego na nacisk, kolorowego ekranu, aby ożywić sprzęt AV.

Pilot wyposażony jest w moduł WiFi i obsługuje protokół UPnP (Universal Plug'n'Play). Posiada 3,5 calowy (9 cm) ekran LCD. Pilot pozwala np. na przeglądanie na swoim ekranie zdjęć zapisanych na dysku peceta, a oprogramowanie Digital Media Manager zapewnia zdalne organizowanie zasobów multimedialnych komputera. Szerokopasmowe połączenie z Internetem pozwala również na pokazanie na wyświetlaczu aktualnego programu TV i opisu filmów. Dane są automatycznie ściągane i aktualizowane z odpowiednich stron WWW.

Uniwersalny pilot WiFi Philips RC9800i

Uniwersalny pilot WiFi Philips RC9800i

Uruchomienie pilota RC9800i jest proste i szybkie: za pomocą pytań i opcji wyświetlanych na ekranie urządzenie konfiguruje się w kilka minut. Bogata biblioteka kodów podczerwieni (IR) pozwala na sterowanie ponad 11.000 urządzeń różnych marek. Gdyby jednak okazało się, że urządzenia nie ma w bazie, RC9800i jest w stanie "nauczyć się" odpowiednich kodów.

Pilot kosztuje 1999 zł.


Zobacz również