Philips i O’Neill wprowadzają superwytrzymałe słuchawki

Firmy Philips i O’Neill wprowadziły na polski rynek nowe słuchawki - The Bend oraz The Stretch Scratch. W tym aliansie dwóch firm, Philips odpowiada za najnowszą technologię dźwięku, a O’Neill za design. Ta druga firma ma doświadczenie w dziedzinie sportów wyczynowych, dlatego nowe słuchawki zostały tak zaprojektowane, by przetrwały nawet w najtrudniejszych warunkach, w jakich przyjdzie im funkcjonować.

Słuchawki Philips

Słuchawki są promowane w ramach akcji Philipsa pt. Testowane na zwierzętach.

Philips The Bend

Philips The Bend

The Bend i The Stretch Scratch - słuchawki dla wymagających

Wytrzymała konstrukcja słuchawek Philips The Bend spodoba się ludziom uprawiającym sporty ekstremalne. Pałąk słuchawek został wykonany z tego samego materiału co wytrzymałe gogle narciarskie - nie połamią się po upadku z dużej wysokości nauszniki. Z kolei w słuchawkach Philips The Stretch Scratch, niezwykle giętki pałąk wygina się w każdym możliwym kierunku. Oba modele słuchawek przylegają ściśle do głowy właściciela.

Philips The Stretch Scratch

Philips The Stretch Scratch

Superwytrzymałe słuchawki Philips i O’Neill - jakie ceny?

Za wytrzymałość i solidność trochę jednak musimy zapłacić. The Bend (SHO4200BB/28) kosztuje 269 zł, a The Stretch Scratch (SHO9567GN/10) aż 469 zł.

Dla mnie to nie jest jakaś specjalna okazja, ale ekstremalni sportowcy z pewnością mogą zainteresować się tymi słuchawkami.