PhotoImpact 8.0

Firma Ulead, specjalizująca się w tworzeniu aplikacji graficznych, udostępniła program PhotoImpact w wersji 8.0. Jest to zaawansowane narzędzie do tworzenia i edycji rastrowej i wektorowej grafiki.

Program jest przeznaczony przede wszystkim dla osób przygotowujących obrazy pod kątem stron WWW. PhotoImpact oferuje m.in. funkcje tworzenia funkcjonalnych części witryn (przycisków, rozwijanych menu itp.) z gotowych elementów graficznych.

W wersji 8.0 znajdziemy sporo nowości, m.in. rozszerzono zestaw narzędzi do retuszowania obrazów o takie funkcje, jak Dynamic Range Extension, Enhanced Lens Distortion oraz Flatten Uneven Area. Wprowadzono ułatwienia usprawniające prace z programem - funkcję Autozapisywanie czy zapamiętywanie do 200 ostatnio wykonanych czynności, które możemy anulować. Do pakietu dołączono aplikację Photo Explorer 7.0.

Ulead PhotoImpact 8.0 w wersji pudełkowej ma kosztuje 90 USD. Mogą z niego skorzystać użytkownicy Windows 98, Me, NT, 2000 oraz XP. Program w wersji trial jest dostępny w naszym dziale FTP.

Plik do pobrania:

http://www.pcworld.pl/ftp/program.asp?sys=pc&id=1152