PhotoParade Maker dla Maków

Firma Callisto przedstawiła makową wersję programu PhotoParade Maker, służącego do przekształcania cyfrowych fotografii w slajdy lub wygaszacze ekranu.

Użytkownicy PhotoParade Maker mogą wraz z gotowymi zdjęciami wgrywać fragmenty animacji, grafiki, muzyki czy gotowych tekstów oraz przy użyciu dołączonych narzędzi do edycji poprawiać końcową jakość zdjęć. Tak skomponowane dokumenty mogą zostać następnie przesłane pocztą elektroniczną do innych użytkowników, którzy mogą je odtwarzać przy wykorzystaniu PhotoParade Player. Program ten jest do pobrania za darmo ze strony firmowej producenta. Dodatkowo PhotoParade wyposażony został w funkcje pozwalającą na zapisanie zrobionych zdjęć w postaci tapety systemowej.

Firma Callisto do swojego programu dołącza również gotowe wzory tematyczne związane z różnymi okazjami między innymi: wakacje, śluby urodziny itp. Każdy temat zawiera w sobie gotową muzykę, animacje i rysunki (dodatkowe obrazy można ściągnąć z Internetu). PhotoParade Maker można zamówić bezpośrednio na stronie internetowej wybierając jeden z trzech pakietów tematycznych: Standard Edition za 19.99 USD (zawiera 4 wersje tematyczne), Premium Edition z 9 tematami w cenie 29.99 USD oraz Super Edition, która zwiera 38 gotowych tematów i kosztuje 39.99 USD. Aby uruchomić program potrzebny jest komputer z serii PowerPC i system Mac OS 8.6 lub wersja późniejsza.

www.photoparade.com


Zobacz również