PhotoSuite Mobile Edition z MGI

Firma MGI, dostawca medialnych rozwiązań wizualnych, ogłosiła że jej PhotoSuite Mobile Edition zaopatrzony zostanie w specjalny pakiet oprogramowania stworzony przez firmę Palm.

Najnowsza edycja pakietu PhotoSuite Mobile Edition firmy MGI została wyposażona w dodatkowy krążek CD zawierający zestaw aplikacji umożliwiający artystom i producentom efektywniej korzystać z przenośnych urządzeń typu Palmhandheld. Oparty na wiodącej na rynku technologii wideo opracowanej przez MGI, pakiet PhotoSuite Mobile Edition pozwala gromadzić, przeglądać i wysyłać pliki zdjęciowe i wideo w kolorze i w odcieniach szarości. Oprogramowanie pracuje w systemach Windows i Mac OS i służy do kompleksowej obsługi nieruchomych obrazów, wideo klipów, pokazów slajdów, map i innych obrazów.

Oprogramowanie oferuje kilka opcji niespotykanych wcześniej w urządzeniach typu 'handheld', jak np. funkcja 'pan' i 'zoom' pozwalająca wyświetlać szczegóły. Użytkownicy mogą także tworzyć z obrazów i klipów wideo albumy miniaturek [thumbnails], a pojedyncze obrazki albo cały album mogą być 'wysyłane' do innych urządzeń bez utraty jakości i z zachowaniem wszystkich istotnych informacji o kolorach, nawet jeśli przesyłane są z jednostek o monochromatycznym wyświetlaczu do urządzeń zaopatrzonych w kolorowy ekran. PhotoSuite Mobile Edition obsługuje większość popularnych formatów (JPG, PNG, TIF, BMP, GIF, AVI, WMV i MOV), oferuje odtwarzanie wideo z prędkością 30fps, funkcję pauzy i przewijania.

www.mgisoft.com