Photoshop CS - demo już dostępne

Demonstracyjna wersja Photoshopa CS, pozwalająca na używanie programu przez 30 dni, została udostępniona na stronie producenta - korporacji Adobe.

Dostępna jest zarówno wersja dla systemów Windows 2000 oraz XP (rozmiar pliku 151 MB) jak i dla systemu Mac OS X (rozmiar pliku 248 MB). Szerzej o całym pakiecie Creative Suite, w tym o Photoshopie CS, pisaliśmy już wcześniej w artykułach: "Adobe Creative Suite - zmiany, zmiany, zmiany" ( http://www.pcworld.pl/news/59963.html ) oraz "Creative Suite - oczekiwany pakiet" (http://www.pcworld.pl/news/59506.html ).

Warto wspomnieć o rozbudowanej w Photoshopie CS przeglądarce File Browser, z poziomu której możemy już wykonywać więcej operacji na plikach. Dla ujednolicenia koloru dodano opcję match-colour, udostępniono korekcję shadow/highlight, dodano obsługę tekstu na ścieżce (text-on-a-path) oraz obsługę formatu RAW i obrazków 16-bitowych. Z poziomu aplikacji możemy już eksportować grafikę do Flasha i dostosowywać skróty klawiaturowe do własnych preferencji.

30-dniowa wersja demonstracyjna Photoshopa CS do pobrania: https://www.adobe.com/products/tryadobe/main.jsp#product=39

Więcej informacji: http://www.adobe.com


Zobacz również