Photostage Slideshow Software - łatwe tworzenie dynamicznych pokazów slajdów

Na rynku można znaleźć wiele aplikacji służących do tworzenia pokazu slajdów. Photostage Slideshow Software to jedna z nich, która wydaje się ciekawą propozycją zarówno dla zaawansowanych użytkowników, jak i początkujących.

Program ten jest umożliwia tworzenia pokazu przez dodanie fotek metodą "przeciągnij i upuść" lub wybranie folderu ze zdjęciami. W tym drugim przypadku PSS sam zajmie się utworzeniem prezentacji ze znajdujących się tam grafik. Użytkownik może dodawać efekty przybliżenia wybranego elementu zdjęcia, tworzyć efektowne przejścia pomiędzy kolejnymi fotografiami, a do całości dodawać podkład muzyczny lub narrację. Oczywiście nie brak funkcji dodawania podpisów i napisów. Całość można zapisać bezpośrednio na płytę DVD, zapisać w formacie zgodnym z urządzeniami przenośnymi, a także wrzucić bezpośrednio na YouTube, Facebooka czy podzielić sie nim online.

Photostage Slideshow Software - łatwe tworzenie dynamicznych pokazów slajdów

Photostage Slideshow Software - dodawanie napisów

Photostage Slideshow Software nie ma co prawda polskiego interfejsu, jednak prosta obsługa sprawia, że osoby znające podstawowe zwroty w języku angielskim doskonale sobie z nim poradzą. Najnowsze wydanie aplikacji nosi numer 2.51 i dostępne jest na naszej stronie. Przynosi kilka zmian technicznych, dzięki czemu program działa sprawniej i wydajniej.