Photowriter - fotorealistyczne napisy

Zapewne wielu z was szukało kiedyś programu graficznego, który oferowałby szeroki wybór czcionek oraz umożliwiał łatwe dołączanie napisów do obrazka. W zasadzie można to zrobić w dowolnym programie graficznym, ale istnieją aplikacje przystosowane specjalnie do tego celu.

Photowriter jest programem graficznym, za pomocą którego możesz dodawać do zdjęć fotorealistyczne napisy. Mogą one być ułożone z chmur, kwiatów, piasku, czy też pisane kredką. Obsługa programu firmy Deutsch Technologies GmbH jest wręcz dziecinnie prosta. Na stronie Photowritera można przetestować działanie programu, a także ściągnąć z niej darmową wersję demo.

Źródło: www.photowriter.org

Źródło: www.photowriter.org

Pełna wersja Photowritera kosztuje 10 euro i oferuje więcej rodzajów czcionek, a także pozwala na zapisywanie gotowych obrazków w różnych formatach. Photowriter dostępny jest w kilku wersjach. Wersja Junior przeznaczona jest oczywiście dla młodszych użytkowników i charakteryzuje się atrakcyjną dla nich zawartością. Pozostali mogą wybierać pomiędzy wersją Standard i Pro.