Piąta Edycja BEiKS Roadshow w drodze przez Polskę

BEiKS Roadshow, cykl pokazów nowości z branży foto-wideo trafił dziś do Gdańska. Impreza odbędzie się jeszcze w dziesięciu polskich miastach, tak by profesjonaliści z branży foto i wideo mieli okazję zapoznać się z najnowszymi ofertami największych światowych producentów bez konieczności odbywania dalekich podróży.

Tegoroczne BEiKS Roadshow to już piąta edycja imprezy. Pokazy odbywają się we współpracy z firmą Panasonic, Sony i Canon. Są one bezpłatne i pozwalają zapoznać się z najnowszymi trendami i innowacjami technicznymi w branży filmowej i fotograficznej, a także porozmawiać ze specjalistami w tych dziedzinach.

Hitem tegorocznej imprezy jest technologia 3D. Uczestnicy mogą zapoznać się ze sprzętem do jej obsługi oraz dowiedzieć się jak ona działa. Podczas pierwszej imprezy cyklu, która miała miejsce w Kraśniku, znany reżyser i operator, Filip Kovcin, poprowadził warsztaty z technologii trójwymiarowej na przykładzie rozwiązań technologicznych różnych firm.

Każdy z obecnych mógł także przekonać się jak wygląda film nagrany dostępnymi już na rynku kamerami 3D, oglądając materiał z pierwszego wesela w Polsce nagranego w tej technologii.

Organizatorzy zapraszają do zgłaszania chęci udziału w sesjach w poszczególnych miastach. Impreza odbędzie się jeszcze w Toruniu, Olsztynie, Rzeszowie, Krakowie, Częstochowie, Katowicach, Wrocławiu, Kaliszu, Białymstoku oraz w Warszawie. Szczegóły dostępne są na oficjalnej stronie BEiKS.