Piątkowy Przegląd Prasy

ZUS bez systemów IT do wypłaty nowych emerytur... Spadną ceny transmisji danych w roamingu... W Netii zmienisz umowę... Mobilne serwisy torują sobie drogę na komórki... Skuteczniejsza e-reklama... Można wyssać energię z własnego ciała aby naładować iPoda... Jak przygotować się do zdobycia unijnych funduszy?..

GAZETA PRAWNA

Spadną ceny transmisji danych w roaminguMali operatorzy komórkowi ogłosili, że od 1 marca hurtowa cena transmisji danych w roamingu spadnie do 25 eurocentów za 1 MB ściągniętych danych. Za tym pójdą w dół ceny detaliczne.

http://www.gazetaprawna.pl/?action=showNews&dok=2150.218.0.39.6.2.0.1.htm

COMPUTERWORLD

Jak przygotować się do zdobycia unijnych funduszy?Rok 2008 będzie pierwszym rokiem wydatkowania ponad 80 mld euro przeznaczonych dla Polski z budżetu Unii Europejskiej na lata 2007-2013. Jak skutecznie pozyskać fundusze? Jakie są kryteria ich otrzymania? Kto może się o nie ubiegać? Jakie dokumenty przygotować? Na co można przeznaczyć środki z UE? Oto kilka pytań, na które odpowiadamy. Dołączamy także niezbędne dokumenty.

http://p1.idg.pl/r/fb3c9

RZECZPOSPOLITA

Mobilne serwisy torują sobie drogę na komórkiChoć liczba zarejestrowanych w Polsce komórek przekroczyła liczbę ludności, serwisy sprzedające usługi dla użytkowników telefonów zarabiają bardzo niewiele. Na rynku rządzą kolorowe magazyny.

http://www.rp.pl/artykul/90745.html

Skuteczniejsza e-reklamaNowe sposoby mierzenia dotarcia reklamy. Łatwiej będzie producentom dotrzeć do właściwych odbiorców.

http://www.rp.pl/artykul/90744.html

GAZETA WYBORCZA

Energia mimochodemJak naładować komórkę, laptopa czy iPoda, kiedy w pobliżu nie ma gniazdka z prądem? Można wyssać energię z własnego ciała za pomocą urządzenia, które opisują w "Science" amerykańscy naukowcy.

http://www.gazetawyborcza.pl/1,75248,4908939.html

Kompromitacja z emeryturamiMinisterstwo Pracy przyznaje, że nie zdąży przygotować systemów komputerowych do wypłat nowych emerytur od 2009 r. Proponuje prowizoryczne rozwiązania, o których eksperci mówią: fuszerka, nierealne.

http://www.gazetawyborcza.pl/1,75248,4909565.html

GAZETA.PL

W Netii zmienisz umowę Podpisanie kontraktu z operatorem na dwa, trzy lata nie oznacza, że nie możesz w tym czasie skorzystać z innych promocji - oto najnowsza oferta Netii.

http://gospodarka.gazeta.pl/technologie/1,82008,4909555.html