Piątkowy Przegląd Prasy

TPSA i T-Mobile łączą sieci... Kulisy przejęcia Polkomtelu... Ericsson i Nokia podały słabe wyniki... Milionerzy na Allegro... Google Street View: 15 najpiękniejszych miejsc walczy o tytuł wirtualnej wizytówki Polski...

COMPUTERWORLD

Więcej, szybciej i łatwiej

Systemy ERP zyskują nowe funkcje biznesowe, stają się łatwiej dostępne i otwarte na inne aplikacje. Zmienia się też charakter tego typu rozwiązań.

Intel: dobre wyniki, ale spadła sprzedaż Atomów

Na sprzedaż procesorów i układów do komputerów stacjonarnych, laptopów czy serwerów Intel nie może narzekać, nawet jeżeli rynek PC nie notuje rekordowych wzrostów.

Warszawa 44 w komórce, czyli ślady Powstania Warszawskiego widoczne dzięki rozszerzonej rzeczywistości

Mieszkańcy Warszawy oraz turyści odwiedzający stolicę, będą mogli na bieżąco i w atrakcyjny sposób dowiedzieć się więcej o miejscach, w pobliżu których się znajdują, pamiętających powstańczą historię.

RZECZPOSPOLITA

Skandynawowie rozczarowali

Ericsson i Nokia podały słabe wyniki.

Kulisy przejęcia Polkomtelu

Polski świat polityki żyje zbliżającymi się wyborami parlamentarnymi, ale biznes wciąż zachodzi w głowę, jak Zygmunt Solorz-Żak dopnie przejęcie operatora sieci Plus.

TPSA i T-Mobile łączą sieci

1 mld zł oszczędności do roku 2015, a potem po 200 mln zł rocznie, spodziewa się grupa Telekomunikacji Polskiej po spółce utworzonej z Polską Telefonią Cyfrową (T-Mobile).

GAZETA PRAWNA

Milionerzy na Allegro

Polski e-handel nie może się obejść bez Allegro. Internauci tak pokochali zakupy na aukcjach, że swoje oddziały zakłada tam coraz więcej sklepów internetowych.

Google Street View: 15 najpiękniejszych miejsc walczy o tytuł wirtualnej wizytówki Polski

Google ogłosiło plebiscyt na najpiękniejsze polskie miejsce, które stanie się wizytówką naszego kraju w ramach projektu Street View. Jest to funkcja Map Google'a, która umożliwia wirtualne podróżowanie po świecie i oglądanie miejsc z perspektywy przechodnia.

NETWORLD

Android, iOS, RiM - co jest bezpieczniejsze dla firm?

Właściwie postawione pytanie nie brzmi więc czy w naszej firmie dozwolone są tablety i smartfony, a jak zadbać o ich bezpieczeństwo.

Google wykrywa złośliwe oprogramowanie

Koncern Google zaczął wykorzystywać swój sztandarowy produkt - wyszukiwarkę internetową - do namierzania komputerów zainfekowanych nowym złośliwym programem.