Piątkowy przegląd prasy

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa zmienia warunki umowy z HP na temat budowy systemu dystrybucji dopłat bezpośrednich dla rolników IACS. Koncern PeopleSoft odrzucił wczoraj ofertę przejęcia spółki przez Oracle. Wczoraj Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego zatrzymała – na krótko – Eugeniusza Gacę, prezesa El-Netu.

Puls Biznesu

ARiMR zmienia umowę z HP

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa zmienia warunki umowy z HP na temat budowy systemu dystrybucji dopłat bezpośrednich dla rolników IACS. Nie ujawniono , czy wartość kontraktu wzrośnie. (s. 6)

Prokuratura stawia zarzuty szefowi El-Netu

Wczoraj Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego zatrzymała – na krótko – Eugeniusza Gacę, prezesa El-Netu. Prokuratura oskarża go o przywłaszczenie majątku przedsiębiorstwa na kwotę 870 tys. zł. (s. 7)

Parkiet

FNS nie poprzestanie na wdrożeniu w PKO BP

Firma Financial Network Services, która wspólnie z UNI LAB i ComputerLandem startuje w przetargu na informatyzację PKO BP, chce z polski uczynić bazę do ekspansji w Europie Wschodniej. Partnerem FNS w kolejnych wdrożeniach wdrożeniach tym regionie będzie polski integrator. (s. 3)

Gazeta Wyborcza

PeopleSoft odrzucił ofertę Oracle

Koncern PeopleSoft odrzucił wczoraj ofertę przejęcia spółki przez Oracle. Zarząd spółki uznał, że 5,1 mld USD do zbyt mało w stosunku do obecnej wartości spółki. (s. 28)