Piękne dziewczyny w IDG, czyli wybierz Miss

W serwisie IDG.pl rusza właśnie głosowanie na Miss IDG - zapraszamy naszych Czytelników do przeglądania stron kandydatek i oddawania swoich głosów na tę najpiękniejszą. Uczestniczka, która zdobędzie najwięcej głosów, będzie miała zagwarantowane miejsce w eliminacjach do konkursu Miss Mazowsza.

Spis kandydatek dostępny jest na stronie naszego konkursu. Każda uczestniczka ma tam swoją stronę, na której umieszczono krótką informację na jej temat oraz kilka fotografii - dzięki temu możecie dowiedzieć się czegoś więcej na jej temat, zanim oddacie swój głos. Co ważne, możecie głosować na różne kandydatki - ale tylko raz każdego dnia (jeśli zdecydujecie się na ponowne zagłosowanie, będziecie mogli to zrobić dopiero następnego dnia).

Piękne dziewczyny w IDG, czyli wybierz Miss

Strona konkursowa

Kandydatka, która uzyska najwięcej głosów, zdobędzie tytuł Miss IDG oraz miejsce w eliminacjach do konkursu Miss Mazowsza.

Więcej informacji o konkursie znaleźć można na stronie MissMazowsza.idg.pl/uczestniczki.asp. Adres oficjalnej strony konkursu Miss Mazowsza to MissMazowsza.idg.pl.