Piękne dziewczyny w IDG, czyli wybierz Miss

W serwisie IDG.pl rusza właśnie głosowanie na Miss IDG - zapraszamy naszych Czytelników do przeglądania stron kandydatek i oddawania swoich głosów na tę najpiękniejszą. Uczestniczka, która zdobędzie najwięcej głosów, będzie miała zagwarantowane miejsce w eliminacjach do konkursu Miss Mazowsza.

Spis kandydatek dostępny jest na stronie naszego konkursu. Każda uczestniczka ma tam swoją stronę, na której umieszczono krótką informację na jej temat oraz kilka fotografii - dzięki temu możecie dowiedzieć się czegoś więcej na jej temat, zanim oddacie swój głos. Co ważne, możecie głosować na różne kandydatki - ale tylko raz każdego dnia (jeśli zdecydujecie się na ponowne zagłosowanie, będziecie mogli to zrobić dopiero następnego dnia).

Strona konkursowa

Strona konkursowa

Kandydatka, która uzyska najwięcej głosów, zdobędzie tytuł Miss IDG oraz miejsce w eliminacjach do konkursu Miss Mazowsza.

Więcej informacji o konkursie znaleźć można na stronie MissMazowsza.idg.pl/uczestniczki.asp. Adres oficjalnej strony konkursu Miss Mazowsza to MissMazowsza.idg.pl.