Pierwsza polska komedia romantyczna Netflixa!

Na kanale Netflix Polska na YouTube pojawił się zwiastun pierwszej polskiej komedii romantycznej, której tytuł to "Miłość do kwadratu". Jak się prezentuje i o czym jest?

Netflix w ostatnim czasie zainteresował się produkcją filmów na polskim rynku. Na łamach platformy VOD pojawiły się już takie produkcje jak "Erotica 2022", "W lesie dziś nie zaśnie nikt" oraz "Wszyscy moi przyjaciele nie żyją". W najbliższym czasie pojawi się jeszcze jeszcze jeden film o tytule "Miłość do kwadratu". Czego możemy się spodziewać?

„Miłość do kwadratu” to komedia romantyczna o prowadzącej podwójne życie nauczycielce Monice. Pewnego dnia (podczas sesji zdjęciowej jako modelka Klaudia), poznaje ona popularnego flirciarza o imieniu Enzo. Spotkanie to rozpoczyna skomplikowany wzór na miłość, do którego nie przygotowała ich żadna lekcja.

Reżyserem filmu "Miłość do kwadratu" jest Filip Zylber znany z takich produkcji jak "Serce nie sługa", "Jak poślubić milionera", "Prawo Agaty" czy Ojciec Mateusz". W głównych rolach zobaczymy Adriannę Chlebicką znaną z "M jak Miłość" i Mateusza Banasiuka znanego z "Płynące Wieżowce". W pozostałych rolach wystąpią: Jacek Knap, Wojciech Kalarus, Mirosław Baka, Anna Smołowik oraz Krzysztof Czeczot. Premiera filmu ma mieć miejsce 11 lutego - przed Walentynkami.

Zobacz również:

  • RTV Euro AGD: kup dekoder zgodny ze standardem DVB-T2 z dużą zniżką [11.08.2022]
  • Netflix – premiery w tym tygodniu [15.08-21.08]
  • Netflix - najlepsze horrory, które obejrzysz w 2022 roku [SIERPIEŃ]

Zobacz również: Do wszystkich chłopców, których kochałam 3 - premiera już niedługo!