Pierwsza polska książka na telefon iPhone

Właśnie swoją premierę miała pierwsza polska książka elektroniczna przeznaczona na telefony iPhone. Jest to dzieło Niżeja Podpisanego pt. "Hasło niepoprawne". Miłośników czytania ucieszy zapewne fakt, iż tytuł ten jest dostępny za darmo.

Pierwsza polska książka elektroniczna na telefon iPhone to pomysł wydawnictwa Indigo. Specjalizuje się ono w literaturze ery Internetu. Urządzenie firmy Apple, jak zapewnia wydawca, doskonale nadaje się do przeglądania wielu ciekawych tekstów.

Jednym z nich jest właśnie "Hasło niepoprawne". Książka ta prezentuje dwadzieścia pięć krótkich, czasem zabawnych, czasem złośliwych opowiadań, będących spojrzeniem z dystansu na absurdy współczesności. Dzieło bardzo dobrze ukazuje wiele pułapek współczesnego życia jak choćby pogoń za nowinkami technicznymi czy nikomu niepotrzebnymi wynalazkami.

Lektura "Hasła niepoprawnego" to niewątpliwie bardzo dobra rozrywka. Jest to również dowód, że książki w formie elektronicznej mają się coraz lepiej. Przesłanie dzieła jest jednak nieco inne: technologia, zamiast pomagać człowiekowi, coraz częściej staje się dla niego barierą.

Więcej informacji na oficjalnej stronie Indigo.