Pierwsza prezentacja Winning Eleven 2007 pod koniec czerwca

Tydzień temu informowaliśmy Was o tajemniczej wiadomości domniemanego "pracownika Konami". Ów osobnik na jednym z forów dotyczących gry stwierdził, że miał już okazję obejrzeć Pro Evolution Soccera 7 na PLAYSTATION 3 i Xboxie 360. Choć do dziś nie wiadomo czy historia była prawdziwa, to jedno jest pewne - najnowszy PES faktycznie nadchodzi. I jest już bardzo, bardzo blisko...

Tym razem informacja jest w pełni oficjalna. Przedstawiciele japońskiego oddziału Konami ogłosili, że jż wkrótce gracze doczekają się pierwszej prezentacji PESa 7. Tytuł zostanie pokazany na 26th New Generation World Hobby Fair w Tokyo. Termin imprezy to 23 czerwca 2007.

Prezentacja pozwoli graczom obejrzeć najnowszego PESa oraz najprawdopodobniej również w niego pograć. Całość potrwa dni, więc możemy być pewni, że obecni na imprezie dziennikarze zdążą nam wszystko dokładnie zrelacjonować.

Ciekawe wieści na temat nowego PESa podaje również serwis N4G.com. Jego redaktorzy twierdzą, że dotarli do "pewnych źródeł" z których wynika, że w grze pojawią się licencjonowane reprezentacje narodowe, dwie ligi (angielska, niemiecka) oraz międzynarodowe puchary. Produkt ma trafić na PS3, Xboksa 360, Wiim NDS, PS2, PSP i PC. Wersja na konsolę Sony ma zostać dodatkowo ulepszona... Czy rewelacje okażą się prawdziwe? Konami milczy więc pozostaje oczywiście czekać.