Pierwsze PS 5 ruszają do testów, niebawem poznamy opinie

Już niedługo będziemy mogli zobaczyć jak zaprezentuje się PS5 w akcji. Na pierwszy ogień najnowsza generacja konsoli od Sony trafi do Japończyków. Wszyscy będziemy mogli zobaczyć jak na żywo ocenią PlayStation 5.

YouTube Gaming Week to ważne wydarzenie w Japonii. Warto się nim jednak zainteresować, ze względu na nowinki jakie zostaną na nim pokazane. Przede wszystkim, Sony Interactive Enteratinment potwierdziło na oficjalnym blogu PlayStation, że wezmą udział w wydarzeniu.

W akcje zostało zaangażowanych kilku popularnych twórców wideo. Otrzymają oni na testy najnowszą konsolę, aby 4 października podczas konferencji mogli wypowiedzieć się na jej temat. Sony zaznaczyło, że istnieją plany, by liczba zaangażowanych youtuberów stosunkowo się powiększała.

Zobacz również:

ps5

Został również opublikowany pełny harmonogram YouTube Gaming Week, który możesz przejrzeć przechodząc tutaj.

Cały czas trwa przedsprzedaż nowej konsoli Sony, sprawdź, gdzie najtaniej zaopatrzyć się w PlayStation 5. Oficjalna premiera w Ameryce Północnej będzie miała miejsce 12 listopada, a na reszcie świata 19 listopada. Produkt jest dostępny w dwóch wersjach: Standard Edition i Digital Edition, gdzie druga opcja jest tańsza ze względu na brak wbudowanego napędu.