Pierwsze PS 5 ruszają do testów, niebawem poznamy opinie

Już niedługo będziemy mogli zobaczyć jak zaprezentuje się PS5 w akcji. Na pierwszy ogień najnowsza generacja konsoli od Sony trafi do Japończyków. Wszyscy będziemy mogli zobaczyć jak na żywo ocenią PlayStation 5.

YouTube Gaming Week to ważne wydarzenie w Japonii. Warto się nim jednak zainteresować, ze względu na nowinki jakie zostaną na nim pokazane. Przede wszystkim, Sony Interactive Enteratinment potwierdziło na oficjalnym blogu PlayStation, że wezmą udział w wydarzeniu.

W akcje zostało zaangażowanych kilku popularnych twórców wideo. Otrzymają oni na testy najnowszą konsolę, aby 4 października podczas konferencji mogli wypowiedzieć się na jej temat. Sony zaznaczyło, że istnieją plany, by liczba zaangażowanych youtuberów stosunkowo się powiększała.

ps5

Został również opublikowany pełny harmonogram YouTube Gaming Week, który możesz przejrzeć przechodząc tutaj.

Cały czas trwa przedsprzedaż nowej konsoli Sony, sprawdź, gdzie najtaniej zaopatrzyć się w PlayStation 5. Oficjalna premiera w Ameryce Północnej będzie miała miejsce 12 listopada, a na reszcie świata 19 listopada. Produkt jest dostępny w dwóch wersjach: Standard Edition i Digital Edition, gdzie druga opcja jest tańsza ze względu na brak wbudowanego napędu.