Pierwsze, oficjalne zdjęcia Samsunga Galaxy Fold 2 w sieci

Ich Universe podzielił się z nami renderem Galaxy Fold 2. Niestety plik jest nie najwyższej jakości.

Jedno z największych wydarzeń Samsunga już za nieco ponad dwa tygodnie. Na Galaxy Unpacked zaprezentowane zostaną najdroższe i najwydajniejsze smartfony z portfolio koreańskiego producenta. O nadchodzących smartfonach z rodziny Galaxy Note 20 wiemy już prawie wszystko, a Galaxy Z Flip 5G nie stanowi już dla nas żadnej zagadki. Na przestrzeni ostatnich tygodni w Internecie pojawiło się także kilka informacji na temat flagowego tabletu Galaxy Tab S7. Dodatkowo dziś rano Samsung poinformował, że Galaxy Z Flip 5G zostanie zaprezentowany w Chinach 22 lipca na dwa tygodnie przed globalną premierą.

Samsung Galaxy Fold 2
Źródło: Ice Universe

Samsung Galaxy Fold 2

Źródło: Ice Universe

W sieci jest już tyle informacji o nadchodzących urządzeniach, że Samsung nie za bardzo ma nas czym zaskoczyć. Jedynym smartfonem, o którym nadal nie wiele wiemy jest Galaxy Fold 2. Będzie to najdroższe urządzenie w gamie Samsunga, które zastąpi dostępnego na rynku od około roku Galaxy Fold'a pierwszej generacji. Wiemy, że smartfon zaoferuje podobną konstrukcję z elastycznym ekranem w środku oraz zewnętrznym panelem do podstawowej obsługi. Dzięki plotkom wiemy, że Samsung wyeliminuje największe wady poprzednika - słaby jakościowo elastyczny ekran oraz niewielki wyświetlacz na froncie.

Ice Universe udostępnił właśnie za pośrednictwem swojego konta na Twitterze pierwszy, oficjalny render prasowy Samsunga Galaxy Fold 2. Niestety na fotografię został nałożony filtr blur, ale nawet z nim widać całkiem sporo. Po pierwsze Galaxy Fold 2 zadebiutuje w nowej, brązowej wersji kolorystycznej - takiej samej, jak Galaxy Note 20/Galaxy Note 20+. Dodatkowo smartfon posiadać będzie ogromną, prostokątną obudowę obiektywów, którą znamy z Galaxy S20. Na zdjęciu widać także znacznie większy wyświetlacz zewnętrzny oraz środkowy, elastyczny panel pokryty szkłem Ultra Thin Glass.

Przeczytaj najnowsze informacje o nadchodzącym Samsungu Galaxy Note 20.

Sprawdź, ile kosztuje Samsung Galaxy Fold

Źródło: twitter.com