Pierwsze projektory 3D Full HD atakują polski rynek - teraz 3D w domu na ponad 100 calach

Koniec września to gratka dla tych, którzy przedkładają projektor do kina domowego nad telewizor. Dwóch japońskich producentów właściwie w tym samym czasie zaprezentowało w Polsce pierwsze na świecie projektory 3D Full HD. 3D w rozdzielczości Full HD? Już nie tylko w telewizorze.

Projektor 3D Full HD

Od pewnego czasu niewiele się działo na rynku projektorów, zwłaszcza 3D. Tymczasem Teraz wreszcie się coś ruszyło i to na poważnie - do Polski trafiły pierwsze projektory 3D Full HD Epsona i Panasonika, które wyświetlają pełną rozdzielczość 1920x1080.

Pierwsze projektory 3D Full HD atakują polski rynek - teraz 3D w domu na ponad 100 calach

Projektor Epson THW-9000W

3D w Full HD z Japonii

Najpierw Epson, a zaraz potem Panasonic pokazali w Warszawie swoje najnowsze projektory 3D. Obaj japońscy producenci zrobili projektory 3D przeznaczone do kina domowego w technologii 3LCD.

Prawdziwe kino 3D w domu

Teraz możesz obejrzeć obraz 3D w Full HD nie tylko na telewizorze, ale także na projektorze. Przewagą projektora jest olbrzymia przekątna, na jakiej możemy oglądać filmy w domu. Ma to znaczenie zwłaszcza w przypadku 3D. A im większy ekran, tym lepiej widoczny efekt 3D. Jeżeli uważasz, że telewizor 3D to dla Ciebie wciąż za mało, poznaj nowe projektory, które zmienią twój pokój w kino 3D.

Projektor Epson EH-TW9000W mogłem podziwiać na targach IFA 2011, a projektor Panasonic PT-AT5000E widziałem na specjalnej prezentacji w Warszawie.

Pierwsze projektory 3D Full HD atakują polski rynek - teraz 3D w domu na ponad 100 calach

Projektor PT-AT5000E

Więcej o tych projektorach dowiesz się z poniższych artykułów:

1. Panasonic PT-AT5000E - projektor 3D Full HD już w Polsce - pierwsze wrażenia

2. Epson pokazuje pierwsze projektory 3D Full HD w technologii 3LCD i z WIFi