Pierwsze screeny z Warlords IV!

Infinite Interactive opublikowała nowe screeny i informacje na temat kontynuacji znakomitej serii turowych gier strategicznych pt. Warlords IV.

Jak do tej pory deweloperzy i wydawca gry nie publikowali zbyt dużo informacji na temat samej gry i rozwoju prac nad nią. Dopiero od początku marca na stronie Infinite zaczęły się regularnie pojawiać screeny. Z informacji na temat gry opublikowanych przez wydawców wiemy, że w porównaniu do poprzednich części Warlords IV będzie miała ulepszoną grafikę (3D) i nowy system prowadzenia walk (STS - Speed Tactical System), który znacznie przyspiesza rozgrywkę. W grze ulepszono również inteligencję przeciwników oraz wprowadzono nowy system tworzenia bohaterów, który umożliwia m.in. wykorzystanie tego samego bohatera zarówno w potyczce kampanii jak i grze wieloosobowej.

Opublikowane screeny przedstawiają m.in. ekran nowego systemu prowadzenia walk, niektóre z dostępnych w grze jednostek oraz budowli. Jeden ze screenów przedstawia Archanioła walczącego z demonami w ruinach świątyni co oznacza, że w tej części gry, gracz będzie miał wpływ na przebieg walk podczas badania ruin i świątyń. Wiadomość ta ucieszy na pewno fanów serii, a szczególnie tych których bohaterowie podczas zwiedzania ruin ponosili śmierć z ręki niewidzialnych potworów mimo zdecydowanej przewagi w sile i doświadczeniu.

Premiera Warlords IV powinna mieć miejsce jeszcze w tym roku, szczegółów na ten temat jednak jeszcze nie znamy. Więcej informacji znajdziecie na stronie:

http://www.infinite-interactive.com/W4index.shtml


Zobacz również