Pierwsze spojrzenie na aktualizację aplikacji Outlook dla systemu Windows 10

Firma Microsoft zapowiedziała aktualizację programu Outlook dla systemu Windows 10 i pokazała jak będzie wyglądał.

Firma Microsoft od przeszło ponad roku ciężko pracuje nad licznymi udogodnieniami i modernizacją systemu Windows 10. W ostatnim czasie głośno jest o zapowiadanej aktualizacji Sun Valley, która wprowadzi system w kolejną wersję 21H2. Według zapowiedzi ma ona zainstalować mnóstwo nowości, w tym jedną z najbardziej charakterystycznych cech - zaokrąglone rogi. Od czasu kiedy zostały zapowiedziane użytkownicy czekają z zapartym tchem na kolejne wiadomości i zrzuty ekranu. Jak się okazuje, tym razem zaokrąglone rogi możemy podejrzeć w nowej wersji aplikacji Outlook dla systemu Windows.

Outlook, Windows 10

Źródło: Windows Latest

W najnowszych informacjach na temat wersji beta aplikacji Outlook firma Microsoft opublikowała zrzut ekranu, na którym widać program z zaktualizowanym ikonkami oraz zaokrąglonymi rogami. W połączeniu z innymi kosmetycznymi zmianami, które zapowiedziano w aktualizacji program prezentuje się zdecydowanie inaczej niż wcześniej. Ponadto jak widać na poniższym zrzucie ekranu, wydaje się również, że projektanci firmy Microsoft umieścili dodatkowe wypełnienie w pobliżu przycisków zamykania, maksymalizacji oraz minimalizacji okna. Poza tym została dodana aplikacja "Org Explorer", która umożliwia organizację zespołów oraz usunięto nieliczne błędy.

Zobacz również:

  • Windows 11: Microsoft przywraca przypinanie skrótów do paska zadań
  • Podatność Outlooka blokuje wykrywanie scamu
  • Windows 11: odświeżenie siedmiu aplikacji systemowych
Outlook, Windows 10

Źródło: Windows Latest

Trzeba przyznać, że zaktualizowana wersja programu wygląda po prostu lepiej, a zmodernizowany design nadaje swojego rodzaju świeżości całemu systemowi Windows 10. W związku z tym, że aktualizacja programu Outlook przeszła już do beta testów, możemy spodziewać się, że w ciągu najbliższych miesięcy zostanie wypuszczona do pobrania dla wszystkich.