Pierwsze urządzenia z Harmony OS zadebiutują 2 czerwca!

Huawei pochwalił się datą premiery nowego tabletu i zegarka. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że urządzenia pracować będą pod kontrolą Hamony OS.

W ostatnich dniach Huawei co chwilę chwali się systemem operacyjnym Harmony OS. Udostępniono już wersję beta, która niedawno trafiła na kolejne urządzenia. Dodatków w sieci pojawiło się już mnóstwo porównań Harmony OS z EMUI 11 opartym na Androidzie 10.

Huawei MatePad

Huawei MatePad

Teraz Huawei potwierdził jakie urządzenia jako pierwsze zadebiutują na rynku z Harmony OS. Okazuje się, że nie będą to smartfony.

Zobacz również:

  • Najlepsze routery na kartę SIM - jaki router kupić?

Huawei 19 maja 2021 roku o godzinę 19:00 czasu chińskiego przygotowuje dla nas kolejna konferencję prasową. Zobaczymy na niej nowe wyświetlacze inteligentne, zegarek dla dzieci, komputer z serii MateBook.

Niedługo później - 2 czerwca 2021 roku Huawei zaprezentuje pierwsze urządzenia z preinstalowany system operacyjnym Harmony OS. Mowa o tablecie Huawei MatePad 2 oraz Huawei Watch 3.

Plakat promocyjny nowych urządzeń z Harmony OS

Plakat promocyjny nowych urządzeń z Harmony OS

Zgodnie z przeciekami Huawei MatePad 2 będzie dużym tabletem z ekranem o przekątnej 12 cali oraz dodatkowymi funkcjami pozwalającymi wykorzystać sporą przestrzeń roboczą.

Huawei Watch 3 zadebiutuje w wersji zwykłej oraz Pro. Nowy zegarek zastąpi na rynku poprzednie modele z serii Watch GT.

W chwili obecnie nie znamy szczegółowych informacji dotyczących wyżej wymienionych urządzeń. Do sieci trafił jedynie plakat potwierdzający datę premiery oraz obecność Harmony OS na pokładzie.

Źródło: huaweicentral.com