Pierwsze zdjęcia Huawei Watch 3 z HarmonyOS. Jak wygląda?

Do sieci trafiły pierwsze zdjęcia zegarków Huawei z HarmonyOS 2.0. Jak wygląda interfejs użytkownika autorskiego systemu operacyjnego na smartwatchach?

Wbrew wcześniejszym doniesieniom pierwszymi urządzeniami z preinstalowany systemem operacyjnym HarmonyOS 2.0 będą zegarki z rodziny Huawei Watch 3. Do sieci trafiły właśnie najnowsze zdjęcia Huawei Watch 3 oraz Huawei Watch 3 Pro, które prezentują wygląd zegarka, interfejs użytkownika oraz opakowania z dumnym napisem HarmonyOS. Fotografie zostały usunięte z internetu, ale portal Gizchina zdążył wykonać zrzuty ekrany.

Huawei Watch 3

Huawei Watch 3

Zdjęcia wyglądają na autentyczne. Wszystko wskazuje na to, że pochodzą z jednego ze sklepów stacjonarnych, który ma już na swoich magazynach nadchodzące zegarki Huawei. Ich oficjalna premiera odbędzie się w środę 2 czerwca 2021 roku na specjalnie zorganizowanej konferencji prasowej.

Huawei Watch 3

Huawei Watch 3

Na fotografiach widać, że zegarki Huawei Watch 3 są udaną ewolucją poprzednich modeli. Smartwartch zyskał koronkę, którą znamy z Apple Watch. Nie zabrakło okrągłej koperty oraz sporego ekranu z niewielkimi ramkami.

Sam system operacyjny HarmonyOS ma inny interfejs użytkownika od tego znanego w LiteOS.

Huawei Watch 3

Huawei Watch 3

Na zdjęciach widać również czarne opakowania zegarków Huawei Watch 3. Znajdziemy na nich dumny napis "Powered by HarmonyOS".

Opakowania Huawei Watch 3/3 Pro

Opakowania Huawei Watch 3/3 Pro

Zegarki z rodziny Huawei Watch 3 poza HarmonyOS otrzymają wsparcie dla kart eSIM, funkcję EKG oraz możliwość pomiaru ciśnienia krwi.

Huawei Watch 3

Huawei Watch 3

Model z dopiskiem Pro wyposażono w srebrną kopertę oraz skórzany pasek.

Huawei Watch 3 Pro

Huawei Watch 3 Pro

W chwili obecnej nadal nie znamy cen, ale Huawei Watch 3 powinny konkurować z Samsung Galaxy Watch Active 2 oraz Apple Watch SE.

Źródło: gizchina.com