Pierwszy dodatek do Dungeon Siege II na rynku

W ostatni piątek, na amerykańskim rynku, zadebiutował pierwszy dodatek do bardzo ciekawej gry akcji/RPG - Dungeon Siege 2. Mimo, że europejska premiera Dungeon Siege 2: Broken World jest jeszcze bardzo odległa - planowany termin to koniec września bieżącego roku - już zacieramy ręce...

Pierwszy dodatek do Dungeon Siege II na rynku
Akcja dodatku toczyć się będzie w rok po wydarzeniach z DSII. Świat stoi na krawędzi zagłady. Głód, choroby, spalone ziemie... Wszystko to spowodowało, że zamieszkujące świat rasy odizolowały się od siebie.

Co gorsza, do krain powrócił znany z "jedynki" Dark Wizard. Tym razem stanął na czele Familiar Surgeons - armii, której członkami są wszelkiego rodzaju monstra. Nie wygląda to zbyt różowo...

Rozgrywkę zaczniecie z rozwiniętą postacią. Dodana została nowa rasa - krasnoludy, dwie nowe klasy - Fist of Stone (krasnolud walczący gołymi rękoma) i Blood Assassin (elficki zabójca), nowe opcje rozwoju postaci, oraz wspaniałe lokacje. Przejście całej gry powinno zająć około dziesięciu godzin.

Dystrubucją tytułu w naszym kraju zajmie się Cenega Poland. Gra będzie w pełni zlokalizowana. Firma nie podała jeszcze szczegółow dotyczących premiery.

Oficjalna strona Broken World pod tym adresem.