Pierwszy polski telewizor Manta 3D TV już w sklepach

Manta Multimedia poinformowała, że do polskich sklepów już trafił pierwszy polski telewizor 3D. To 32-calowy 3D LCD TV.

Manta 3D TV

Pisałem niedawno, że polskie telewizory Manta 3D TV już w październiku. I tak się też stało. 32-calowy LCD 3D jako pierwszy trafił na polski rynek. W kolejce czekają już modele 42-calowe 3D LCD TV oraz 32 i 42-calowe LED 3D.

- To pionierskie działania w skali kraju i bardzo ważny moment w historii naszej firmy. Po raz pierwszy do naszej oferty trafia urządzenie wyprodukowane w Polsce - nowoczesny, niedrogi polski telewizor - powiedział Bogdan Wiciński, szef Manta Multimedia.

Na zewnątrz Manta, a w środku LG

Manta wykorzystała w swoich telewizorach matryce LG. Dlatego też polskie telewizory 3D to pasywne 3D tak, jak telewizory LG Cinema 3D. W zestawie z Manta 3D Tv otrzymujemy 4 pary okularów 3D. Telewizory Manta mają też konwersję z 2D do 3D oraz tuner DVB-T. Rozdzielczość to 720p (1366x768)

Pierwszy polski telewizor Manta 3D TV już w sklepach

Manta 3D TV

Polski telewizor 3D - tania trójwymiarowa alternatywa

Obecnie dostępny na rynku 32-calowy Manta 3D TV możemy dostać już za 2 tys. zł. A do tego otrzymujemy jeszcze 5 lat gwarancji oraz zero martwych pikseli. Tak tanio 3D w Polsce jeszcze chyba nie było. Manta to według mnie dobra alternatywa dla tych, którzy preferują pasywne 3D i chcą cieszyć się obrazem 3D za jak najniższą cenę.

Źródło: Manta