Pies na różnice - DiffDog 2005

Firma Altova, znana z doskonałych narzędzi dla programistów, udostępniła program do wykrywania różnic i synchronizowania plików tekstowych oraz katalogów.

DiffDog 2005

DiffDog 2005

DiffDog jest narzędziem do porównywania plików i folderów. Przejrzysty interfejs graficzny umożliwia szybkie odnalezienie różnic i synchronizację źródłowych plików programów, innych plików tekstowych oraz katalogów. Za pomocą jednego kliknięcia można łączyć zawartości różniących się plików, a zmiany są natychmiast uwzględniane przy porównywaniu. Dzięki temu programowi w łatwy sposób można panować nad zmianami kodu źródłowego w dużych i małych projektach.

Program dostępny jest w dwóch wersjach: professional i standard. Wersja profesjonalna wzbogacona jest o specjalne funkcje, ułatwiające pracę z plikami XML, takie jak walidację, czy automatyczne podpowiedzi. Dokładne różnice pomiędzy obydwiema wersjami można zobaczyć tutaj. Pojedyncza licencja na wersję professional kosztuje 99 EUR, a na wersję standard 49 EUR. Ze strony producenta można pobrać 30-dniową wersję testową.

Więcej informacji o DiffDog 2005

Strona domowa Altova


Zobacz również