Piłkarskie Mistrzostwa 2006 - typuj wyniki, wygrywaj nagrody!

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej to sportowe emocje, nerwowe wyczekiwanie na pierwszy gwizdek sędziego, przedmeczowe spekulacje i prognozy na temat wyników poszczególnych spotkań. Pozwól porwać się niepowtarzalnej atmosferze mistrzostw i weź udział w naszym konkursie - wytypuj wyniki spotkań polskich piłkarzy i wygrywaj mistrzowskie nagrody!

W konkursie Piłkarskie Mistrzostwa 2006 czeka na Was ponad 50 wartościowych nagród, w tym m.in. urządzenia wielofunkcyjne i drukarki fotograficzne, kierownice komputerowe, myszy, kamery internetowe, piloty uniwersalne, książki Mundial 2006. Wystarczy tylko trafnie wytypować jak najwięcej wyników uzyskanych przez polską reprezentację w fazie grupowej Mundialu.

Piłkarskie Mistrzostwa 2006 - typuj wyniki, wygrywaj nagrody!

Konkurs Piłkarskie Mistrzostwa 2006

Etapy uczestnictwa w konkursie Piłkarskie Mistrzostwa 2006

1. Zapoznaj się z regulaminem.

2. Zarejestruj/zaloguj się.

3. Wytypuj wynik meczu, wprowadzając cyfry w pola oznaczone znakami "?"

4. Zaznacz nazwisko zawodnika polskiej drużyny na liście rozwijanej.

5. Podaj uzasadnienie wyboru zawodnika.

6. Wpisz kod z obrazka w polu tekstowym.

7. Kliknij przycisk "Typuj wynik".

8. Wróć do nas i typuj wyniki w kolejnych turach konkursu.

Zgodnie z regulaminem konkursu, waszym zadaniem będzie poprawne wytypowanie przynajmniej jednego z wyników trzech meczów polskiej reprezentacji rozgrywanych w ramach fazy grupowej Mistrzostw Świata w piłce nożnej (wymagane jest precyzyjne określenie liczby strzelonych goli przez poszczególne drużyny). Wyniki można typować na stronie konkursowej w trzech następujących po sobie turach najpóźniej na 1 godzinę przed rozpoczęciem danego meczu.

Piłkarskie Mistrzostwa 2006 - typuj wyniki, wygrywaj nagrody!

Jedna z nagród w konkursie - Urządzenie wielofunkcyjne Epson RX520

I tura (typowanie wyniku meczu Polska - Ekwador) rozpoczyna się więc już dziś, 8 czerwca i potrwa do piątku, 9 czerwca do godz. 20.00. Minutę po godz. 20 rozpocznie się II tura (typowanie wyniku meczu Polska - Niemcy), która zakończy 14.06.2006 o godz. 20.01. W ostatniej, III rundzie konkursu (typowanie wyniku meczu Polska - Kostaryka) będzie można brać udział od 14.06.2006 (20.01) do 20.06 2006, do godz. 15. Przed każdym typowaniem wyniku Uczestnik konkursu musi wybrać jednego z 23 zawodników polskiej kadry, który - jego zdaniem - odegra kluczową rolę w najbliższym meczu oraz podać krótkie uzasadnienie wyboru. Typowania nie uwzględniające wyboru gracza meczu nie będą brane pod uwagę!

Piłkarskie Mistrzostwa 2006 - typuj wyniki, wygrywaj nagrody!

Jedna z nagród w konkursie - kierownica PC Apollo Monza

Za każdy prawidłowo wytypowany wynik uczestnikowi przysługuje 1 punkt. Laureaci naszej zabawy zostaną wyłonieni spośród osób, które najtrafniej wytypują wyniki wszystkich meczów. Nagrody przyznamy na podstawie rankingu, porządkującego uczestników według liczby zdobytych przez nich punktów. W sytuacji gdy o jedną nagrodę konkuruje kilku uczestników z taką samą liczbą zdobytych punktów, o kolejności na liście zwycięzców i zajęciu miejsca premiowanego nagrodą zadecyduje moment typowania wyników w kolejnych turach konkursu. Innymi słowy - wyższe miejsca na liście zwycięzców przysługują tym osobom, które wcześniej (tzn. w jak najkrótszym czasie od chwili rozpoczęcia kolejnej tury) wytypowali prawidłowe wyniki.

Piłkarskie Mistrzostwa 2006 - typuj wyniki, wygrywaj nagrody!

Jedna z nagród w konkursie - uniwersalny pilot Philips SRU1060

Wyniki konkursu i lista zwycięzców będą dostępne na stronie konkursowej najpóźniej w dniu 23 czerwca 2006 r.

Zapraszamy do zabawy i życzymy udanych typowań! Możecie również podyskutować o swoich typach w specjalnym wątku na Forum IDG.

Aktualizacja: 20 czerwca 2006 15:12

Konkurs Piłkarskie Mistrzostwa 2006 został zakończony! Zgodnie z regulaminem, lista zwycięzców zostanie ogłoszona najpóźniej do 23. czerwca.

Aktualizacja: 19 czerwca 2006 17:15

Konkurs Piłkarskie Mistrzostwa 2006 dobiega końca, podobnie jak udział polskiej drużyny w mundialu. Jeszcze tylko dziś i jutro do godziny 15.00 można typować wynik ostatniego meczu naszej reprezentacji, który rozegra ona z Kostaryką.

Tych, którzy jeszcze nie wzięli udziału w konkursie, zapraszamy do zabawy - nagrody czekają!

Aktualizacja: 12 czerwca 2006 13:21

Dotychczas w konkursie ponad 1370 osób wytypowało wyniki spotkań polskiej drużyny. Zdecydowana większość użytkowników stawiała na zwycięstwo Polski w pierwszym występie na Mistrzostwach, przeciwko Ekwadorowi, jednak odnotowaliśmy również kilka poprawnych typowań.

Przypominamy, że trwa druga tura konkursu, w której można typować wynik spotkania Polska - Niemcy. Z nadesłanych do tej pory typowań wynika, iż internauci przewidują raczej porażkę naszych piłkarzy i to dużą różnicą bramek. Może jednak tym razem los się do nas uśmiechnie? Zapraszamy do zabawy - wciąż możecie wytypować wynik i wygrać cenne nagrody!

Uwaga - dodatkowymi nagrodami w konkursie jest 5 wydań specjalnych magazynu Kino Domowe z dołączoną płytą DVD, zawierającą film "Zwycięski gol".

Piłkarzami najczęściej wymienianymi przez uczestników konkursu okazują się być głównie gracze przednich formacji - Mirosław Szymkowiak, Maciej Żurawski, Euzebiusz Smolarek, Ireneusz Jeleń czy Jacek Krzynówek, jednak wielu użytkowników doceniło także rolę bramkarza w drużynie - Artur Boruc uzyskał wiele głosów. Oto najciekawsze naszym zdaniem komentarze użytkowników:

Jacek Krzynówek -

"Ostatni mecz z Chorwacja pokazał iż Krzynówek jest na fali wznoszącej. Jego dryblingi, waleczność, pęd na bramkę będzie mocna silą przedniej części formacji. Do tego dobre dośrodkowania ze skrzydeł stworzą groźne dla przeciwnika a dogodne dla naszych napastników sytuacje strzeleckie." (Banito)

Euzebiusz Smolarek -

"Obecnie to najbardziej wartościowy zawodnik w naszej drużynie. Jego dośrodkowania mogą otworzyć drogę do bramki jak również sam potrafi nieźle strzelić. W dodatku ostatnio dosyć sprawnie wyszukuje miejsce pod bramką i stwarza groźne sytuacje przy strzałach głową." (Rajcer)

"Po poprzednim meczu widać, że jako jedyny chce grać i szuka tej gry, wcześniej nie udało mu się zdobyć bramki, ale kto lepiej zna Niemców jak nie on, który tam większość życia spędził, to jest nasz as na Niemców." (cripple)

Mirosław Szymkowiak -

"To od jego postawy będzie zależała gra całej reprezentacji! On swoimi dokładnymi podaniami otwiera drogę do bramki napastnikom a także potrafi bardzo dobrze wykonywać rzuty wolne. Może rozstrzygnąć mecz jednym strzałem z rzutu wolnego. Gdyby on zagrał słabiej Polska miałaby małe szanse nawet na wyjście z grupy. Mirosław Szymkowiak bierze ciężar gry polskiego zespołu w najtrudniejszych momentach. Moim zdaniem to on powinien odegrać kluczowa role w meczu mimo ze czasami jest niewidoczny. (Hugo997)

Ireneusz Jeleń -

"Czarny koń, albo raczej jeleń reprezentacji. Odważnie atakuje bramkę, nie boi się samodzielnych akcji. Ma szanse na bramkę o ile znowu nie zostanie wystawiony na kilka minut przed końcem." (sojanka)