Piłkarze i piraci już w maju!

Cenega Poland poinformowała, że prace nad lokalizacją ciekawie zapowiadającej się strategii Port Royale zostaną wkrótce zakończone, oraz że Championship Manager 4 wkroczył już w fazę beta -testów.

Port Royale firmy Ascaron jest następcą legendarnego tytułu Pirates. W grze sami decydujemy o stylu gry - tylko od nas będzie zależeć czy wybierzemy karierę handlowca czy pirata. Niektórym z graczy przypadnie do gustu możliwość budowania farm i plantacji oraz ustalania tras handlowych pomiędzy miastami, drugiemu - opcja walk na morzu i zaciętych potyczek na lądzie. Możliwość stania się bukanierem na usługach rządu i polowania na najbardziej bezwzględnych piratów to kolejna możliwa droga kariery.

Rozbudowany silnik graficzny gry pozwala na uzyskanie bardzo wysokich rozdzielczości oraz obsługuje zaawansowane efekty oświetleniowe i cząsteczkowe - wszystkie statki, ich uszkodzenia, dym i płomienie przedstawione są niezwykle realistycznie. Gra w pełnej polskiej wersji językowej ukaże się już 14 maja w cenie 99,90 zł.

Serii tytułów Championship Manager ze stajni Sports Interactive należy do najlepszych w swoim gatunku. W czwartej odsłonie tego popularnego menadżera piłkarskiego każdy element został stworzony od początku. W porównaniu do poprzednich części, Championship Manager 4 oferuje więcej atrybutów dla poszczególnych piłkarzy, więcej opcji treningowych, jak również możliwość decydowania o występach zawodników w kadrze. Podczas rozgrywek menadżer będzie musiał również uważać na reakcje mediów, krytykę własnych zawodników czy ocenę opinii publicznej.

Po raz pierwszy w historii serii gracz będzie mógł obserwować przebieg rozgrywki na murawie stadionu - studio Sports Interactive nie ograniczyło się do komentarza tekstowego i wprowadziło możliwość oglądania meczu. Gra znajduje się obecnie w fazie beta testów, a do rąk fanów powinna trafić w maju w cenie 139,90 zł. Warto również dodać, że polska wersja Championship Managera 4, posiadać będzie zaimplementowane najnowsze patche, które usuną błędy wersji angielskiej.


Zobacz również