Pinnacle ShowCenter 200 zarządza domowymi multimediami

ShowCenter 200 to urządzenie podłączane bezpośrednio do komputera PC lub do sieci komputerowej. Dzięki niemu pliki multimedialne mogą być wysyłane do dowolnego odbiornika TV lub do domowego "centrum rozrywki" (kino domowe, system audio).

Przystawka multimedialna Pinnacle ShowCenter 200

Przystawka multimedialna Pinnacle ShowCenter 200

Urządzenie korzysta z szybkich domowych sieci przewodowych lub bezprzewodowych (802.11g). Pinnacle ShowCenter 200 zawiera cyfrową przystawkę typy set-top box z portem USB na przednim panelu, pilot zdalnego sterowania, kable: sieci LAN i zasilający oraz oprogramowanie do zarządzania mediami - MediaManager.

ShowCenter 200 obsługuje zdjęcia i filmy w standardzie HD. Ponadto, użytkownik może oglądać wideo w standardzie HD w różnych formatach takich jak: WMV, AVI czy MPEG oraz wysokiej jakości zdjęcia zrobione aparatami cyfrowymi. Urządzenie umożliwia korzystanie z biblioteki multimedialnej na terenie całego domu. Wbudowane łącze sieciowe daje zdalny dostęp do filmów, muzyki, zdjęć zapisanych na dysku twardym komputera.

Oprogramowanie MediaManager umożliwia między innymi: odtwarzanie plików wideo, audio oraz graficznych we wszystkich najpopularniejszych formatach, nagrywanie programów telewizyjnych z kompresją MPEG-1 i 2, nagrywanie na płyty CD lub DVD plików multimedialnych zapisanych na dysku twardym komputera, automatyczne nagrywanie materiału wideo w określonych przez użytkownika godzinach.

W połączeniu z tunerem telewizyjnym zamienia zwykły komputer PC w cyfrowy magnetowid. Funkcja Time Shifting umożliwia kontrolę nad obrazem z tunera TV. Umożliwia to użytkownikowi nagranie ulubionego film z pominięciem przerw na reklamy, zatrzymanie obrazu w dowolnym miejscu i wznowienie odtwarzania w wybranym czasie.

ShowCenter będzie dostępny w sprzedaży w połowie lipca. Cena dla klienta końcowego wynosi 1299 zł.

Więcej informacji:

http://www.edycjavideo.pl


Zobacz również