Pinnacle Studio 8 w Polsce

Na początku sierpnia na rynku pojawi się najnowsza wersja oprogramowania Pinnacle Studio 8, skierowana do osób zajmujących się edycją wideo.

W najnowszej wersji programu Studio 8 zintegrowane zostały narzędzia do tworzenia krążków w formacie DVD/VCD/SVCD, a także możliwość kodowania z formatu DV do MPEG-2. Zdaniem producenta, nowe cechy programu "przyciągną" nie tylko tych użytkowników, którzy nigdy wcześniej nie zajmowali się edycją wideo, ale także obecnych użytkowników produktów z serii Studio oraz osoby używające produktów konkurencyjnych dla Pinnacle.

Studio 8 łączy w sobie narzędzia do edycji wideo oraz autoringu DVD. Pełna wersja programu pozwala na tworzenie krążków DVD oferując cechy, które wcześniej dostępne były tylko w profesjonalnych programach do autoringu DVD. Krążki tworzone za pomocą Studio 8 mogą zawierać menu z muzyką i materiałem filmowy w tle. Menu mogą w prosty sposób być ze sobą powiązane dla uzyskania profesjonalnego efektu, a gotowe projekty wypalane są na krążkach DVD lub CD przez kliknięcie myszką w zakładkę Make Disc i wybór opcji VCD, SVCD lub DVD.

Więcej informacji:

http://www.dystrybucja.ksk.com.pl


Zobacz również