Pioneer w Szybkich i Wściekłych

Amerykański oddział Namco Bandai Games ogłosił, że w swojej najnowszej zapowiadanej grze wyścigowej The Fast and the Furious zaimplementowane zostaną wirtualne akcesoria samochodowe znanej i cenionej marki Pioneer.

Pioneer w Szybkich i Wściekłych

Kadr z filmu

Na mocy umowy podpisanej niedawno między korporacjami, wiadomo, że gracze będą mieli możliwość umieszczenia w swoim samochodzie sprzętu Pioneera.

Oznacza to, że do waszych rąk oddany zostanie na przykład zestaw AVG-VDP1, który na specjalnym wyświetlaczu przedstawi osiągi auta, w tym przyśpieszenie, szybkość, moc silnika, a także dystans dzielący was od celu (dzięki GPS).

Gra ma zostać wydana w połowie lata, tym samym momencie, w którym do kin trafi trzecia część hitowej serii The Fast and the Furious, o podtytule Tokyo Drift. Akcja toczyć się będzie na ulicach stolicy Japonii.

FF zaoferuje około stu licencjonowanych samochodów, które będzie można modyfikować za pomocą ponad 500 rozmaitych części tuningowych.

Dostępne będą dwa tryby multiplayer - tzw. split-screen pozwalający bawić się na jednym ekranie dwóm graczom, oraz online, w którym zmagać się będzie mogło od jednego do czterech zawodników.

The Fast and the Furious pojawi się na konsole PlayStation 2 i PlayStation Portable.