Piraci przybędą później!

Firma CD Projekt, dystrybutor gry 'Sid Meier's Pirates!' w Polsce, poinformowała o przesunięciu premiery gry na styczeń 2005 roku, nie podając przyczyn.

Początkowo, gra miała trafić do sklepów jeszcze w listopadzie, teraz jednak wydawca gry przełożył jej premierę na początek przyszłego roku. Na pocieszenie, dla oczekujących na grę fanów, firma CD Projekt zapewnia jednak, że nie ustaje w staraniach, aby poszerzyć polskie wydanie o ekskluzywne dodatki: wywiad z legendą branży komputerowej - Sidem Meierem, oryginalną grę 'Pirates!' z 1987 roku i fragmenty wycięte z nowej odsłony gry.

'Sid Meier's Pirates!' zyskał na popularności dzięki nieskrępowanej możliwości eksploracji świata gry i pełnej akcji, awanturniczej fabule. Nowa odsłona gry została stworzona na całkowicie nowym silniku graficznym i oferuje nieliniową, opartą na niezależnych, rozwijanych na podstawie poczynań bohatera fabułę. W grze wprowadzono także elementy rozwoju postaci, a zadania misji będą obejmować nie tylko pojedynki na morzu, ale również misje na lądzie (m.in. odkrywanie skarbów czy turnieje w tawernach). Do dyspozycji graczy oddano 27 rodzajów statków, których załogi możemy kompletować pod kątem konkretnych umiejętności.

Gra zostanie wydana w pełne polskiej wersji językowej, a do sklepów ma trafić w styczniu 2005 w cenie 129,90 zł.

Więcej informacji


Zobacz również