Pirackie GTA IV już w sieci

Na sześć dni przed oficjalną premierą w sieci pojawiły się pirackie wersje Gran Theft Auto IV. To już kolejna wersja GTA, która rozpoczyna swoją "karierę" w ten sposób.

Od wczoraj w sieci można znaleźć pirackie wersje GTA 4. Gra najpierw pojawiła się w wersji PAL na konsolę Xbox 360. Teraz można znaleźć także wersje NTSC. Jak dotąd nie nie ma żadnego komentarza na ten temat ze strony producenta lub wydawcy gry. Ciężko także doszukać się opinii Internautów. Najwyraźniej nikt jeszcze nie ściągnął dużego (6,32GB) pliku.

Pirackie GTA IV już w sieci

Istnieją jednak inne dowody na weryfikacje rzekomego pliku z GTA 4. W tym samym czasie na YouTubie pojawiły się filmy z kompletnym, nigdy wcześniej nie publikowanym intrem z gry. Oczywiście serwis szybko je usunął, jednak można je obejrzeć korzystająć z innych źródeł.

Zobacz również:

  • GTA 4 i Red Dead Redemption otrzymają remastery? Znany dziennikarz potwierdza
  • GTA 5 i GTA Online na silniku Red Dead Redemption 2? Rockstar szykuje ogromne zmiany

Nie jest to pierwsza pozycja z serii Grand Theft Auto, której "premiera" rozpoczęła się w ten sposób. W 2004 w podobnych okolicznościach do sieci przedpremierowo trafiła piracka wersja Grand Theft Auto: San Andreas.