Pirates of the Burning Sea za darmo

Znane MMO Pirates of the Burning Sea zostało udostepnione za darmo. Twórcy gry zdecydowali się gruntownie zmodyfikować system abonamentowy.

Pirates of the Burning Sea już od teraz dostępne jest zupełnie za darmo. Twórcy gry poinformowali o tym fakcie za pośrednictwem oficjalnej strony tytułu.

By zagrać w Pirates of the Burning Sea wystarczy zainstalować klienta gry i zarejestrować się na oficjalnej stronie. Flying Labs Software jest kolejną firmą, która zdecydowała się na ten krok. W ostatnim czasie na darmowy system z możliwością zakupów poprzez mikrotransakcje zdecydowali się m.in. twórcy Lord of the Rings Online oraz Dungeons & Dragons Online.

W Pirates of the Burning Sea od teraz dostępne będą trzy typy członkostwa w grze - darmowe konto, konto Premium oraz tzw. Captain's Club. Ten ostatni pozostanie dostępny jedynie dla osób płacących miesięczny abonament w wysokości niecałych 15 dolarów.

Free Account zapewni dostęp do wszystkich podstawowych elementów gry. Premium Account wymagać będzie chociaż jednej 15-dolarowej opłaty i zapewni m.in. możliwość trzymania większej ilości statków, ich automatyczne ubezpieczenie i kilka innych udogodnień. Konto Captain's Club będzie równoznaczne z otrzymaniem pokaźnej zniżki w sklepach i dostępem do wszystkich dodatkowych misji. Szczegóły dotyczące typów kont są dostępne na oficjalnej stronie gry.

Pirates of the Burning Sea można pobrać wprost z zasobów idg.pl. Zapraszamy!

Pobierz: Pirates of the Burning Sea