Pitbull i inne seriale TVP w ofercie Ipla

Ipla podpisała umowę z TVP, na mocy której wreszcie do najpopularniejszej telewizji internetowej w Polsce trafią seriale i programy produkowane przez Telewizję Polską.

Ipla i TVP

TVP wchodzi mocno w internet - ostatnio serwis TVP VOD pojawił się w telewizorach Sony oraz Samsung Smart TV, a filmy fabularne zostały udostępnione w serwisie iPlex.pl.

Do tej pory Ipla miała całą bibliotekę Polsatu. Teraz wreszcie będziemy mogli oglądać treści TVP, zarówno te archiwalne, jak i nowe produkcje, w tym odcinki przed emisją w telewizji.

Zobacz również:

  • To koniec Ipli. Polsat wprowadza nowe serwisy streamingowe
  • Mecz Andora - Polska. Sprawdź, gdzie obejrzeć za darmo

Pitbull i inne seriale TVP na antenie Ipla

Obejrzymy takie seriale jak np. Glina, Oficer, Pitbull czy Tajemnica twierdzy szyfrów. Będą też popularne telenowele - Złotopolscy, Klan i Plebania. Będą też nowe seriale, których odcinki będą publikowane przed premierą w telewizji.

- Wszystkie archiwalne materiały będą dostępne dla użytkownika za darmo, z reklamami. Natomiast prapremiery będą udostępnione w modelu płatnym - powiedziała Teresa Wierzbowska z Redefine, właściciela telewizji Ipla.

Pitbull i inne seriale TVP w ofercie Ipla

Pitbull

Internetowa ofensywa TVP

TVP próbuje poszerzyć swoje gremium odbiorców. Domyślna platforma VOD TVP nie jest jeszcze tak popularna jak np. Ipla. TVP chce więc pozyskać jak najwięcej internautów, dystrybuując swoje treści z wielu serwisów. Decyzja ze wszech miar słuszna, bo wiele osób przeniosło się już na komputer i nie ogląda telewizji, korzystając z telewizora jedynie jako ekranu do oglądania filmów fabularnych. Wielu w ogóle nie ma telewizora w domu, spadają wpływy za abonament RTV. Dlatego i internetowa ofensywa TVP jest tak ważna.

Treści TVP w telewizji Ipla są już dostępne.

Źródło: Ipla