Pity 2005 - rozliczenie łatwe i bezpłatne

Wszyscy wiemy, jak dużym problemem może być odpowiednie wypełnienie formularzy dla urzędu skarbowego. Każda pomyłka, nawet najdrobniejsza może mieć katastrofalne skutki. Urząd Skarbowy nie zna litości. Dla wszystkich tych, którzy nie chcą wydawać lwiej części pensji na profesjonalnego księgowego przygotowaliśmy specjalną sekcję "PITy 2005" poświęconą rozliczeniom podatkowym za 2005 rok. Znajdziecie w niej pomoc przy wypełnianiu PITów, bezpłatne programy do rozliczeń, aktualności. Obejrzycie również filmy ze specjalistami radzącymi na co należy szczególnie uważać. Niezadowoleni z polskiego systemu podatkowego będą mogli zaś wylać swoją frustrację i podzielić się opinią z innymi internautami w trzech, specjalnych sondach. Nie czekajcie do ostatniej chwili. Z naszą pomocą zeznanie wypełnicie już dziś.

Pod adresemhttp://www.pcworld.pl/pity znajdziecie mnóstwo materiałów dotyczących rozliczeń podatkowych. Przeczytacie o funkcjach aplikacji i zobacie, które z nich zyskały najlepsze oceny redakcji. Obejrzycie również jak profesjonalny księgowy wypełnia formularz podatkowy i przeczytacie artykuły o planowanej przez rząd mozliwości rozliczania się przez Internet.

Specjalnie dla naszych użytkowników wybraliśmy kilka programów pomocnych przy wypełnianiu formularzy podatkowych. Mamy nadzieje, że dzięki nim zaoszczędzicie mnóstwo czasu. Użytkownicy indywidualni mogą skorzystać z bezpłatnych narzędzi - intuicyjnych i łatwych w obsłudze. Filmy "instruktażowe" przybliżą Wam szczegóły odliczeń podatkowych związanych z korzystaniem z Sieci.

Pity 2005 - rozliczenie łatwe i bezpłatne

Sekcja Pity 2005 - zobacz jak prosto wypełnić zeznanie podatkowe

Zapraszamy do wzięcia udziału w sondach, dotyczących podatków w Polsce:

- Czy sądzisz, że Podatki w Polsce są odpowiednie?

- Czy w tym roku odliczysz od Podatku VAT za Internet?

- Czy chciałbyś, aby możliwe było rozliczenie podatków przez Internet?

To wszystko znajdziescie w jednym miejscu, bez konieczności wyszukiwania i szarpania nerwów. Wszystkie materiały znajdują sie w specjalnej sekcji tematycznej.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: