Pixel Force: Halo - gra na piątek

Pixel Force: Halo to gra dnia, która wzorowana jest na słynnej strzelance FPS - Halo. Tu również musimy wykazać się nieprzeciętnym refleksem i zręcznością bez których eliminacja wrogów będzie niezwykle trudna. Warto także dodać, że Pixel Force: Halo nie musi być instalowana na dysku twardym.

Zapraszamy także do pobrania innych gier dnia:

Bad Man

Greek Antique

Vampire Diarrhea

Zobacz wszystkie gry dnia!

Pixel Force: Halo jest bezpłatną platformówką, która została stworzona w oparciu o słynny shooter o nazwie Halo. Tu również wcielamy się w żołnierza elitarnej jednostki, którego zadaniem jest pokonanie wszystkich przeciwników i uratowanie świata. Do dyspozycji oddano nam więc kilka ciekawych broni (karabin maszynowy czy granaty) oraz wiele wymagających poziomów.

Pixel Force: Halo wyróżnia się grafiką: ta została stworzona na wzór wielu konsolowych produkcji popularnych jeszcze w latach dziewięćdziesiątych. Podobnie sprawa przedstawia się z dźwiękiem. W Pixel Force: Halo na początku rozgrywki, sporo trudności może sprawić sterowanie - najlepiej zapoznać się wcześniej z odpowiednim plikiem TXT znajdującym się w katalogu z grą.

Zobacz również:

  • Xbox Series X Halo Limited Edition - oszuści już zdobyli konsolę, cena szokuje

Zapraszamy do pobrania Pixel Force: Halo.