PizzaPortal ma już swoją aplikację na Androida

Bezpłatna aplikacja umożliwiająca błyskawiczne złożenie zamówienia w ponad 1700 polskich restauracjach wkroczyła do sklepu Google Play.

PizzaPortal.pl to serwis oferujący możliwość zamawiania jedzenia online. Na polskim rynku działa on od 2010 roku. Obecnie skupia oferty ponad 1700 restauracji z ponad 210 miejscowości w całym kraju. Zamówienia można już składać także za pomocą mobilnej aplikacji przeznaczonej na systemy z zielonym robotem.

PizzaPortal ma już swoją aplikację na Androida

PizzaPortal

Aplikacja oferuje użytkownikowi prosty, intuicyjny i skromny pod względem wizualnym interfejs.Jest ona nastawiona na możliwość szybkiego i sprawnego składania zamówień. Po uruchomieniu Pizza Portal należy uzupełnić trzy pola dostawy: miasto, nazwę oraz numer ulicy. Po wprowadzeniu tych danych zostanie wyświetlona lista lokali dostępna dla danego regionu. Obok każdego z nich znajdują się informacje o godzinach pracy i ich ocenie. Wyniki wyszukiwania można w razie potrzeby posortować. Brakuje możliwości stworzenia własnej listy ulubionych miejsc.

PizzaPortal ma już swoją aplikację na Androida

PizzaPortal

Po wybraniu lokalu można przejść do skompletowania zamówienia. Cały proces jest bardzo przejrzysty, więc nikt nie powinien mieć problemów z jego przejściem. Ostatni krok to przejście do wyboru miejsca i sposobu dostawy (dowóz lub odbiór osobisty). Niestety zamówienie można opłacić tylko i wyłącznie gotówką - brakuje innych metod płatności.

PizzaPortal ma już swoją aplikację na Androida

PizzaPortal

Trzeba przyznać, że PizzaPortal to całkiem udana aplikacja. Oczywiście jej autorzy nie ustrzegli się drobnych błędów, ale liczę, że z czasem zostaną one wyeliminowane i, że Pizza Portal zostanie wzbogacona o nowe funkcje.

Aplikację PizzaPortal można pobrać z Google Play pod tym adresem. Od kilku miesięcy jest również dostępna wersja dla iOS. Z usług serwisu można także korzystać tradycyjnie - poprzez jego stronę internetową.