Plaga szczurów to dopiero początek! W październiku czeka na nas coś jeszcze

Październik to miesiąc, w którym czeka nas kilka ekscytujących premier. Na co szczególnie warto czekać?

A Plague Tale (fot. Focus Entertainment)

Jesień to czas, który jest wyjątkowo dobry dla graczy. Wrzesień dał nam już kilka bardzo ciekawych premier, jednak październik zapowiada się jeszcze lepiej. Na co szczególnie warto zwrócić uwagę?

Scorn

Scorn to gra, która jest przeznaczona przede wszystkim dla osób, które są fanami mroku, niepokoju i wszechogarniającego strachu. Tytuł jest mocno inspirowany twórczością H.R. Gigera. Przemierzamy świat stworzony z materii organicznej, która na przestrzeni całej rozgrywki będzie się zmieniać i ewoluować. Podczas gry będziemy skupiać się przede wszystkim na eksploracji poszczególnych lokacji, rozwiązywaniu zagadek środowiskowych oraz logicznych. Gra od dnia premiery będzie dostępna w Xbox Game Pass.

  • Premiera - 14 październik

A Plague Tale Requiem

A Plague Tale Requiem to kontynuacja jednej z najciekawszych gier 2019 roku. Poznamy tutaj dalsze losy rodzeństwa - Hugo oraz Amicii. Podobnie jak w pierwszej części, warto będzie unikat bezpośredniej konfrontacji i atakować przeciwników z zaskoczenia. Nasza bohaterka jednak zdobyła nieco doświadczenia i dużo lepiej radzi sobie np. z zostawianiem pułapek, atakami z ukrycia czy walce na dystans. Dużą pomocą będzie także plaga szczurów, którą możemy umiejętnie skierować przeciwko wrogom. Od dnia premiery gra dostępna w Xbox Game Pass.

Zobacz również:

  • A Plague Tale: Requiem - recenzja gry

  • Premiera - 18 październik

The Last Oricru

The Last Oricru to gra RPG, która będzie w sobie łączyć klimaty fantasy oraz science fiction. Podczas rozgrywki trafimy na planetę Wardenia w sam środek konfliktu między dwoma rasami. Wcielimy się w postać Silvera, którego możemy rozwijać dowolnie wedle własnych upodobań oraz stylu gry. Będziemy musieli także podejmować wiele decyzji, który wpłyną na ostateczny kształt historii.

  • Premiera - 13 październik

Uncharted: Kolekcja Dziedzictwo złodziei

Dzięki Uncharted: Kolekcja Dziedzictwo złodziei użytkownicy komputerów osobistych będą mogli zagrać w kolejną grę, która do tej pory była zarezerwowana tylko dla posiadaczy konsol PlayStation. W ramach zestawu dostępna będzie 4 odsłona serii, czyli Uncharted 4: Kres Złodzieja oraz dodatek Zaginione Dziedzictwo.

  • Premiera - 19 październik

Gotham Knights

Batman umiera. Czy to koniec Gotham, które teraz zostanie pozostawione na pastwę złoczyńców? Nic bardziej mylnego. Sprzymierzeńcy Człowieka Nietoperza łączą siły, aby opanować chaos. W Gotham Knights będzie można grać samemu, jednak gra została skonstruowana tak, że najlepiej będzie można bawić się w 2-osobowej kooperacji. Do dyspozycji dostaniemy 4 postacie. Każda z nich będzie się charakteryzować odmiennymi umiejętnościami.

  • Premiera - 21 październik

Mount and Blade 2: Bannerlord

Podczas rozgrywki w Mount and Blade 2: Bannerlord trafiamy do Cesarstwa Calradia. Jego władca umarł nie pozostawiając następcy. Nie trudno się dziwić, że taka sytuacja ściąga w to miejsce wiele osób rządnych władzy. Naszym zadaniem będzie zjednoczenie wszystkich fakcji stosując wszystkie możliwe metody. Nie tylko te pokojowe.

  • Premiera - 24 październik

Call of Duty: Modern Warfare 2

Call of Duty: Modern Warfare 2 to jeden z tych tytułów, na które w październiku czekam najbardziej. Wersja beta rozpaliła bardzo moje oczekiwania i już nie mogę doczekać się, aby ponownie wkroczyć na pole walki.

  • Premiera - 28 październik