Plan wydawniczy Electronic Arts

Firma Electronic Arts przedstawiła plan wydawniczy na pierwszy kwartał bieżącego roku, jednocześnie podając między innymi datę premiery długo oczekiwanej, drugiej odsłony The Sims.

Już 30 stycznia EA wyda Looney Tunes: Back In Action (na konsole PS2, Game Cube i GBA), NFL Street (na konsole PS2, Game Cube, Xbox) oraz SimCity 4 Deluxe w wersji na PC. Natomiast długo oczekiwana kontynuacja serii FF - Final Fantasy X-2 na PS2 pojawi się 13 lutego, wraz z którą zadebiutuje również EA Sports' Cricket 2004 na PC i PS2.

James Bond: Everything or Nothing na PS2 na Game Cube i Xboxa pojawi się już 20 lutego. W niespełna miesiąc później, 19 marca, zadebiutują dwa pewne hity tego roku – The Sims 2 i Medal of Honor: Pacific Assault. 26 marca zadebiutuje natomiast Battlefield Vietnam kontynuacja niezwykle popularnej strzelaniny Battlefield 1942.

Daty polskich premier tych gier Electronic Arts Polska obiecała przesłać na początku przyszłego tygodnia. Rozmawiając z przedstawicielem EA Polska, panem Tomaszem Jarzębowskim, poprosiliśmy o komentarz do opublikowanego przez Cenegę Polska komunikatu w sprawie współpracy firmy z EA w zakresie pomocy technicznej, który cytujemy poniżej.

"Cenega Poland Sp. z o.o. uprzejmie informuje, iż nie współpracuje z firmą Electronics Arts, której wyroby zawierają nieprawdziwą informację dotyczącą rzekomej pomocy technicznej świadczonej przez Cenega Poland Sp. z o.o.

Współpraca obu firm zakończyła się w ubiegłym roku i dlatego wyroby wprowadzone na rynek przez Electronics Arts po tej dacie nie są objęte jakąkolwiek odpowiedzialnością Cenega Poland Sp. z o.o.

W związku z powyższym Cenega Poland Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za produkty Electronics Arts i ostrzega potencjalnych nabywców przed informacjami, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie podmiotu świadczącego pomoc techniczną.

Przedstawiciel EA przyznał, że taka sytuacja rzeczywiście miała miejsce i na pudełkach z grami EA w sklepach widniała informacja o tym, że pomocy technicznej udziela Cenega Poland. Gry w pudełkach z taką informacją są już wycofywane i po zmianie opakowania wrócą na półki, bez mylącej informacji. Jednocześnie pan Tomasz Jarzębowski zapewnił, że już wkrótce na oficjalnej polskiej stronie wydawcy zostanie uruchomione "Centrum Pomocy On-line".

Electronic Arts Polska

http://polska.ea.com/


Zobacz również