Planowanie kampanii reklamowej w internecie - webinarium Internet Standard

Planowanie kampanii reklamowej to bardzo ważny element prowadzenia marketingu. Obecnie ilość kanałów komunikacji i form przekazu jest tak ogromna, że bez odpowiedniej wiedzy nie sposób w efektywny sposób przeprowadzić działania promocyjne.

Każda akcja skierowana do potencjalnego odbiorcy musi posiadać odpowiednie cechy, aby w jak najlepszy sposób była dostosowana do potrzeb i sposobu jego percepcji. Bardzo wiele zależy od czynników które kształtują się dynamicznie, inne należą do rutynowych, niezbędnych czynności ale i są takie, których nie jesteśmy w stanie przewidzieć ponieważ zależą od miękkich czynników, takich jak moda, gust i indywidualne preferencje.

Podczas webinarium będziemy mówili o bardzo wielu aspektach planowania kampanii reklamowej w internecie, po jego zakończeniu, Twoje doświadczenie będzie bogatsze, poznasz wiele przykładów i ich podstaw teoretycznych a także będziesz mógł na żywo rozwiać wszelkie wątpliwości zadając pytania bezpośrednio prowadzącemu ekspertowi z renomowanej agencji reklamowej.

Zachęcamy do wzięcia udziału w webinarium poświęconemu planowaniu kampanii reklamowych w internecie.