Płaskie i cieniutkie Sony LCD

Rodzina 18,1 calowych monitorów LCD firmy Sony powiększyła się o dwa nowe modele: SDM-N80 i SDM-M81, które oferują rozdzielczość 1,280 x 1,024 pikseli i kosztują odpowiednio 1,699 GBP i 1,499 GBP.

Sony przedstawiła dwa nowe modele 18,1 calowych wyświetlaczy LCD: SDM-N80 i SDM-M81. Model N80 wyposażony jest w cyfrowy port DVI-I, który umożliwia wybór sygnału wchodzącego (analogowy lub cyfrowy], głośniki stereo oraz hub USB. Urządzenie korzysta także z technologii Intelligent Auto-Adjustment, która automatycznie optymalizuje sygnał wyjściowy pochodzący zarówno ze źródeł cyfrowych, jak i analogowych.

Monitory mogą pracować w trzech trybach: standardowym, tekstowym i graficznym. Tryb 'standard' przeznaczony jest dla codziennej pracy, a pozostałe dwa stworzone zostały do maksymalizacji poziomu kontrastu i szcegółów oraz reprodukcji kolorów. Urządzenia zaopatrzone zostały także w dwa zestawy czujników: sensor podczerwieni [infra-red User Sensor], który w zależności od obecności użytkownika przed ekranem, włącza i wyłącza wyświetlacz oraz czujnik światłoczuły [light sensor], który jest odpowiedzialny za 'dodatkową jasność' ekranu w pomieszczeniach niedostatecznie oświetlonych. Tańszy model M81 nie oferuje sensorów, huba USB oraz Intelligent Auto-Adjustment, ale został wyposażony w funkcje ustawiania wartości Gamma dla kolorów.

www.sony-cp.com


Zobacz również