Platinet dystrybutorem Mionix

Firma Platinet poszerzyła swoją ofertę profesjonalnych akcesoriów dla graczy o szwedzką markę Mionix. Pierwszym produktem, który dzięki temu pojawił się w naszym kraju jest myszka dla graczy Naos 5000 z 5000 DPI.

Mionix Naos 5000

Od dziś w ofercie Platinet znajdują się już nie tylko produkty firm Razer, SteelSeries, Nova, Wolfking czy A4Tech, ale również Mionix. Platinet został wyłącznym dystrybutorem tej marki w Polsce. Firma zapowiada, że w ofercie wkrótce dostępne będą najnowsze modele słuchawek, podkładek i myszek Mionix.

Pierwszy w produktów wprowadzony na rynek to najnowszy model myszy dla graczy Naos 5000, charakteryzujący się rozdzielczością przekraczającą 5000 DPI, siedmioma w pełni programowalnymi przyciskami oraz możliwością regulacji wagi.

Myszka pokryta jest gumopodobnym materiałem, który gwarantuje pewny chwyt. Naos 5000 umożliwia zapisywanie własnych ustawień na 128 kB wbudowanej pamięci. Podłączenie do komputera odbywa się za pomocą dwumetrowego kabla zakończonego pozłacanym interfejsem USB.

Naos 5000 oferowana jest w sugerowanej cenie detalicznej 319 zł brutto.