Platinet prezentuje rozwiązanie dla użytkowników netbooków

Nowy produkt Platinet COMBO 4 w 1 to urządzenie stworzone z myślą o użytkownikach urządzeń przenośnych, które nie posiadają nagrywarki DVD. Nie jest to jednak jedynie zewnętrzny napęd optyczny, a już sama jego nazwa wskazuj, że łączy cztery urządzenia w jednym.

Platinet COMBO 4 w 1
W niewielkiej obudowie Platinet COMBO 4 w 1 znajduje się nagrywarka DVD RW firmy Pioneer, czytnik kart pamięci SD/HC do 32 GB, 3 porty USB 2.0 oraz miejsce na dysk SATA 2,5 cala. Urządzenie to może więc znacznie rozszerzyć możliwości netbooków, które nie dają wszystkich tych możliwości.

Rozmiary nowego produktu w ofercie firmy Platinet są niewielkie, więc łatwo je przenosić i zabierać ze sobą w dłuższą podróż, jeśli będziemy potrzebowali akurat możliwości, których nie daje nam nasz netbook. Jego rozmiary to 154,24 mm × 140 mm × 31,84 mm. Urządzenie cechuje się również ciekawą stylistyką

Platinet COMBO 4 w 1 działa na komputerach pracujących pod kontrolą popularnych systemów operacyjnych Windows 2000/XP/Vista/7 oraz Mac OS 9.2/10.1/10.4 albo nowszych nowszych. Objęty jest dwuletnią gwarancją, a jego cena detaliczna to 209,90 PLN brutto.