Płatne pakiety Aero2 można sprawdzić za darmo

Aero2 wprowadza nową promocję dla użytkowników. Po wprowadzeniu kodów CAPTCHA i udostępnieniu płatnych pakietów pojawiła się możliwość przetestowania Aero2 o zwiększonej szybkości bez żadnych opłat. Użytkownicy dostaną od BDI w ramach testów 1 GB transferu.

BDI, czyli Bezpłatny Dostęp do Internetu to operator, który na mocy umowy po uzyskaniu pozwolenia na świadczenie usług telekomunikacyjnych wprowadził na polskim rynku usługę Aero2. Użytkownicy po złożeniu depozytu za kartę SIM mogą korzystać bezpłatnie z dostępu do sieci w podstawowym zakresie.

Szybkość internetu w bezpłatnej wersji limitowana jest do 512 kilobitów na sekundę, a połączenie rozłączane jest co godzinę. Pozwala to sprawdzić pocztę i powiadomienia z portali społecznościowych, ale pobieranie aplikacji i większych plików nie jest komfortowe. Dodatkowo BDI wprowadziło w bezpłatnym Aero2 konieczność wpisywania co kodów CAPTCHA po każdorazowym rozłączeniu się usługi.

Płatne pakiety Aero2 można sprawdzić za darmo

Aero2 staje się przystępniejsze dla klientów

Dla osób zainteresowanych komercyjną ofertą przygotowane zostały dodatkowe płatne pakiety Aero2. Oprócz tego osoby, które chcą przetestować działanie usługi, mogą aktywować pakiet testowy. Promocja aktywna jest do 27 czerwca.

W jej ramach można włączyć pakiet 1 GB transferu w Aero2, w ramach którego prędkość zostanie zwiększona do 3 megabitów na sekundę. Nie będzie też konieczności wpisywania kodów CAPTCHA co godzinę. Pakiet będzie ważny 10 dni lub do wykorzystania całego transferu. Potem jeśli użytkownik będzie zadowolony z usługi może wykupić pakiet płatny.