Play Fair Play - masz miesiąc na zamianę nietrafionego abonamentu (i smartfona)

Fair Play to nowy program operatora Play skierowany do osób niezadowolonych z warunków zawartej umowy. To pierwsze tego typu rozwiązanie na polskim rynku.

Play poinformował o nowym szalenie interesującym programie o nazwie Fair Play. W jego ramach klient ma możliwość zmiany za darmo w ciągu 30 dni abonamentu (podwyższenie go, lub obniżenie), a także wymiany smartfona na inny model. Jeżeli zdecyduje się na drugi z tych elementów, będzie musiał oddać poprzedni telefon (oczywiście nie może być uszkodzony) oraz zapłacić pewną kwotę (naliczaną w zależności od grupy cennikowej) za jego używanie (49 zł, 99 zł, 149 zł, 399 zł). W przypadku zmiany abonamentu na wyższy zwrócona zostanie mu różnica w cenie smartfona, natomiast w przypadku obniżenia abonamentu będzie musiał się liczyć z wniesieniem dopłaty.

Play Fair Play - masz miesiąc na zamianę nietrafionego abonamentu (i smartfona)

Play Fair Play

Fair Play oferuje także możliwość rezygnacji w ciągu 30 dni z abonamentu, co wiąże się z zapłaceniem „obniżonej kary umownej" w wysokości 99 zł.

Co się dzieje ze "starymi" smartfonami?

Play twierdzi, że będzie je oferował innym klientom w odpowiednio obniżonej cenie.

Fair Play - dla kogo?

Program skierowany jest tylko dla nowo zawartych umów abonamentowych i przypisany do numeru. Można z niego skorzystać tylko raz.