Play już jutro rusza z nową promocją: 9 groszy za minutę do wszystkich

Operator Play dla swoich klientów korzystających z telefonów w taryfach typu prepaid przygotował nową promocję. W jej ramach przez najbliższe kilka tygodni klienci fioletowej sieci będą mogli korzystać z usługi o nazwie 9 groszy za minutę do wszystkich. Akcja promocyjna realizowana jest w ramach promocji 22 finału WOŚP. Usługa dostępna będzie dla klientów korzystających z wybranych taryf. Trzeba też pamiętać, aby ją samodzielnie uruchomić.

Nowa promocja dostępna będzie od jutra, czyli od samej Wigilii. Chociaż organizowana jest w ramach promocji 22 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który będzie miał miejsce na początku przyszłego roku, będzie można skorzystać z tańszych połączeń już przez całe święta i Sylwestra, aż do 12 stycznia 2014 roku.

Usługa 9 groszy za minutę do wszystkich będzie dostępna dla klientów korzystających z kart prepaid. Kierowana jest do osób, które już mają aktywowaną, lub zmigrują na jedną z wymienionych taryf: Lubię To, Rok Ważności Konta, Play na Kartę oraz Play Fresh. W serwisie YouTube pojawił się film promujący nową ofertę, z którym zapoznać możecie się poniżej:

W ramach promocji 9 groszy za minutę do wszystkich klienci Play będą mogli wykonywać tańsze niż zwykle połączenia - 9 zamiast standardowych 19 groszy. Oferta obejmuje nie tylko połączenia głosowe do Play i wszystkich innych sieci komórkowych działających w naszym kraju, ale również numery stacjonarne. Aby uruchomić usługę należy udać się do ustawień Play24.

Zobacz również:

  • Kupiłeś nowego smartfona? Być może już jest zainfekowany!

źródło: telepolis.pl