Play wprowadza nową taryfę Formuła Rodzina, czyli cztery karty SIM do jednej umowy

Polski operator Play wprowadził do oferty zupełnie nowe taryfy Formuła Rodzina. Tym razem propozycja skierowana jest nie dla klientów indywidualnych, a dla całych gospodarstw domowych.

W ramach taryf Formuła Rodzina klienci Play otrzymają cztery karty SIM, które będą rozliczane w ramach jednego abonamentu. Ceny taryf Formuła Rodzina 4.0, Formuła Rodzina 4.0+ i Formuła Rodzina Europa to miesięczny koszt w wysokości 99,99 zł, 139,99 zł i 179,99 zł miesięcznie w ofercie bez telefonu. Ceny w przypadku zakupu jednego lepszego, lub dwóch tańszych telefonów to z kolei 139,99 zł, 179,99 zł i 219,99 zł.

Play wprowadza nową taryfę Formuła Rodzina, czyli cztery karty SIM do jednej umowy

Nowa taryfa Formuła Rodzina będzie oferowana w trzech wariantach, które będą różnić się kwotą miesięcznego zobowiązania i dostępnością usług w pakiecie, które będą dzielone na cztery karty SIM. Podstawowa oferta nazywa się Formuła Rodzina 4.0 i w jej ramach wszystkie karty SIM będą mogły wykonywać bezpłatne połączenia do wszystkich sieci w Polsce. Oprócz tego użytkownicy otrzymają wspólnie rozliczany pakiet danych w wysokości 250 MB.

Zobacz również:

  • Najlepsze oferty abonamentowe - jakiego operatora wybrać? (30.11.2021)
Play wprowadza nową taryfę Formuła Rodzina, czyli cztery karty SIM do jednej umowy

Drugi wariant o nazwie Formuła Rodzina 4.0+ pozwoli również na wykonywanie połączeń do polskich sieci za darmo, a do tego będzie miał nielimitowane wiadomości SMS i MMS. Pakiet internetowy do podziału między cztery karty SIM będzie miał wielkość 2 GB. W przypadku taryfy Formuła Rodzina Europa klienci otrzymają oprócz bezpłatne połączenia na numery stacjonarne oraz 2000 bezpłatnych minut na odbieranie połączeń na terenie Unii Europejskiej na cały okres trwania umowy.

Oprócz tego Play zaoferuje klientom możliwość dokupienia modemu MiFi za złotówkę z dodatkową kartą SIM z ofertą Play Online, która będzie połączona z czterema podstawowymi kartami SIM. Miesięczny koszt 25 GB transmisjii danych wyniesie w tym wypadku 49,99 złotych miesięcznie.

źródło: blogplay.pl