Play wprowadza nowe oferty dla klientów abonamentowych

Operator Play wprowadził dzisiaj nowe abonamenty do oferty. Promocje zostały przeznaczone dla osób, które chcą dokupić dodatkowy abonament, przedłużyć umowę lub korzystają z bezprzewodowego internetu.

Pierwsza z nowych ofert sieci Play dotyczy osób, które posiadają już umowę z Play. Możliwe będzie teraz dokupienie nowego numeru z klasycznej oferty na atrakcyjnych warunkach. Sieć pozwala też na przeniesienie kolejnego numeru z oferty na kartę lub od innego operatora. W promocji dostępne są pakiety Nowa Formuła Unlimited z rabatem w wysokości do 20 złotych miesięcznie. Wiosenne Formuły będą dostępne do końca maja. Ceny prezentują się następująco:

Play wprowadza nowe oferty dla klientów abonamentowych

Ciekawie wygląda też oferta Formuła Specjalna, będąca wariantem Formuły Play Unlimited dla klientów przedłużających umowę. Ceny zaczynają się tutaj od 45 złotych miesięcznie po wybraniu e-faktury. W abonamencie dostępne będzie 200 minut do wszystkich sieci wymienne na 300 SMS-ów wraz z pakietem internetowym w wysokości 0,5 GB. Umowa podpisywana jest na 24 miesiące i będzie można do niej dobrać telefon za złotówkę taki jak np. Sony Xperia M, Samsung Galaxy Core Plus lub LG Swift L7 II.

Play wprowadza nowe oferty dla klientów abonamentowych

Trzecia dzisiejsza oferta Play dotyczy internetu mobilnego. Pierwszy wariant abonamentu to umowa na 18 miesięcy. W tym przypadku klienci otrzymają nielimitowany internet w zasięgu LTE przez pierwsze 6 miesięcy trwania umowy. Będzie można też podpisać umowę na internet Play Online na 24 miesiące. W tym przypadku abonament przez pierwsze 6 miesięcy będzie darmowy i przez te same pół roku będzie można korzystać z internetu za pośrednictwem nadajników LTE bezpłatnie.

Zobacz również:

  • Kupiłeś nowego smartfona? Być może już jest zainfekowany!

Play wprowadza nowe oferty dla klientów abonamentowych