Play z Formułą 4.0 czyli jak wkurzyć konkurencję

Play na dzisiejszej konferencji prasowej zaprezentował ofertę Formuła 4.0. Jest ona zupełnie nowym podejściem do tematu połączeń i sms-ów, do tej pory niespotykanym na polskim rynku. Wszystko to w bardzo prostej "formule".

Formuła 4.0 od Play to w wielkim skrócie nielimitowane rozmowy i smsy w jednym prostym abonamencie w cenie 79 złotych miesięcznie. Ofertę na specjalnie zorganizowaną na tę okazję konferencji prasowej przedstawiał prezes Play, Jorgen Bang-Jensen, oraz CMO firmy, Bartek Dobrzyński. Ich obecność była nieprzypadkowa - nowa "taryfa" jest bowiem unikatowa na polskim rynku.

Nowa oferta Formuła 4.0 sprowadza się do kilku prostych wariantów. Za 79 złotych użytkownik otrzyma nielimitowane rozmowy i smsy do wszystkich polskich sieci komórkowych (za połączenia do sieci stacjonarnych będzie naliczana opłata 20 gr/min.). Jest to oferta bez telefonu z umową podpisywaną na 12 miesięcy.

Za 159 złotych miesięcznie z umową na dwa lata użytkownik otrzyma dodatkowo jeden z wielu smartfonów do wyboru w tym Samsunga Galaxy S2 lub Nokię Lumię 800 za złotówkę oraz pakiet 2GB internetu mobilnego.

CMO Play określił, że zainteresowanych tego typu ofertą może być aż 5 milionów użytkowników telefonii komórkowej, którzy obecnie płacą tyle samo bądź więcej za gorszy abonament. Ile z nich przejdzie do Play'a skuszonych Formuła 4.0 czas pokaże. Uśmiechy na twarzach prowadzących konferencję sugerowały, że operator jest raczej pewny sukcesu swojej nowej strategii.

-

A Wy skusilibyście się na Formułę 4.0? Może macie lepszy lepszy abonament u konkurencji? Podzielcie się wiedzą w komentarzach!